סרטוני תדמית

וידאו שיווקי באינטרנט הוא כלי אשר תופס תאוצה ביוטיוב, בפייסבוק ובערוצים נוספים

קשה לדמיין היום את האינטרנט ללא וידאו. קחו את הטכנולוגיה של לפני 10,7,5 שנים.. מי בכלל העז לדמיין שניתן יהיה להזרים וידאו במהירויות ובאיכויות של היום, ועוד למכשירי סלולר בכל מקום?????
הטכנולוגיה שהתפתחה במהירות פתחה פתח לעסקים רבים להציג את עצמם, את מוצריהם ואת שירותיהם בקלות וגם עלויות ההפקה הצטמצמו פלאים.
אנחנו ב BGO סטודיו מאמינים גדולים בכוחו של הוידאו השיווקי ובשילובו באתרי אינטרנט. אם כעניין ראשי בו הוידאו התדמיתי הוא המרכז או כתוספת תוכן איכותית אשר תעניק ללקוחות ידע מקצועי ותדאג למתג אתכם כמקצוענים בתחומכם.

סרטוני תדמית לעסקים
וידאו מוכר - נקודה!!! וידאו תדמיתי יכול ליצור יש מאין, סרטון פרסומת עם קריאטיב טוב יכול להיות פתאום ויראלי. כחלק מהתמונה הכוללת של שיווק עסק, בנוסף לאתר תדמיתי ועמוד פייסבוק עסקי, עסק שמכבד את עצמו דואג לתחזק גם ערוץ יוטיוב בו ניתן להכיר את הצוות, להציג סרטוני מוצר מוקפדים ופשוט לעשות מכל דבר קטן - וואו אחד גדול!!!

הפקת וידאו ברמה הגבוהה ביותר
נכון שהמצלמה של הטלפון שלכם מצלמת מדהים..., אבל בהפקה של וידאו תדמיתי לתפיסתנו אין מקום לפשרות. המוצר אותו נספק יצולם במצלמות מקצועיות, ייערך על ידי עורכי וידאו מקצועיים, עם עריכת סאונד איכותית, אפקטים והכל בכפוף לתכנון מוקפד.