בניית אתרים

הגדולה של האינטרנט בתצורתו הנוכחית היא היכולת להנגיש. בכל מקום ובכל זמן ניתן לקבל את כל המידע שבעולם!!!

בעידן הסמארטפונים בו כל אחד מחובר לרשת בדרך קבע, בעידן בו מנועי החיפוש מתאימים לאנשים שונים תוצאות חיפוש שונות, בעידן בו כל עסק יכול לבחור בדיוק של פינצטה את הקהלים להם ירצה לפרסם - אין מצב שאתה מרשה לעצמך לא להיות שם בכל ה "אינטרנט הזה"....

אנחנו סטודיו BGO ואחד הדברים שאנחנו יודעים לעשות מצוין זה בניית אתרי אינטרנט איכותיים ומועילים לעסקים.

מה נותן אתר אינטרנט
אתר אינטרנט הוא א´-ב´ של עסק ובמקרים לא מעטים הוא העסק בכבודו ובעצמו. נוכחות אינטרנטית היא חשובה, פעילות במדיה החברתית יכולה להיות סופר אפקטיבית אבל באתר הבית שלך אתה המלך. אתה תחליט איך הדברים יראו, איך הם יאמרו ותהיה אדון לעצמך בלי טובות של רשת חברתית ש"מי יודע מה יהיה איתה מחר"... אתר אינטרנט מאפשר התפתחות שתשקף את התפתחות העסק ותציג את כל היתרונות למתעניין הממוצע. שילוב של הבנת צרכי הלקוח, אפיון המערכת, עיצוב אתר ותוכן איכותי יקפיץ כל עסק קדימה ויאפשר לו לכוון גבוה ולהרחיב את מעגל הלקוחות והפונים.

האתרים אותם אנו בונים
אם בניית אתרים הייתה מדע מדויק זה היה ממש פשוט, הבעיה היא שהיא ממש לא...
טכנולוגיות ופלטפורמות פיתוח אתרים צצות חדשות לבקרים ובתור חברה לבניית אתרים אנחנו משתדלים להיות עם היד על הדופק כדי להתאים את אתרי האינטרנט אותם אנו בונים לסביבות הגלישה המגוונות (מחשבים שולחניים, לפטופים, טאבלטים, סמרטפונים). אתר יכול להיות דינמי ולהיתמך במערכת ניהול, אתר יכול להיות סטטי ומבוסס כתובת אחת, אתר יכול לדעת לשלוח מיילים של תודה ולהתממשק למערכות SMS. כל אלה הם שאלה של אפיון. תנו לנו את המידע, הציגו את הצרכים שלכם ותקבלו את הפתרון הטוב ביותר עבורכם ואת התשתית והתמיכה הטכנית כדי להרים את האתר הזה לאוויר.