בניית אתרים מורכבים - מערכות WEB

אנחנו מצליחים לתפור לכל אחד את החליפה שמתאימה לו באופן מדויק ומושלם. איך אנחנו עושים את זה? הנה כמה סודות מאחורי הקלעים של BGO מדיה.

הניסיון שצברנו בתחום מערכות WEB מבוססות ענן גרם לנו להבין דבר אחר ברור: אף חברה או עסק לא דומה לאחר. לכל אחד יש את הצרכים שלו, הרצונות שלו, התנאים שלו והאפיונים שלו. מהסיבה הזו לא ניתן לבנות אתר אחד גנרי ולצפות שהוא יתאים לכולם. המסקנה המתבקשת הזו היא שמנחה אותנו כשאנחנו בונים אתרים ומערכות הפעלה.

פיתוח מערכת מאפס - בהתאמה מדויקת לכל לקוח
הדבר הראשון שאנחנו עושים כשאנחנו מתחילים בפרויקט של בניית אתר הוא לפגוש את הלקוח ולשאול אותו המון שאלות. השאלות שאנחנו שואלים עוזרים לנו לאפיין את צרכי הלקוח ולהבין ביחד איתו איזה סוג אתר הוא צריך. אחרי שלב האפיון נתחיל לפתח את המערכת כאשר בכל פעם מחדש אנחנו בונים אותה מאפס בהתאמה לנתונים ולמידע שעלו מהאפיון. המערכות שלנו הן גמישות וזה היתרון הגדול שלהן. הן מותאמות לכל לקוח לפי הצרכים הייחודיים שלו וזה מה שהופך אותן ליעילות ולכאלה שיוצרות עבודה טובה יותר בחברות השונות.

בניית אתרים מורכבים על מערכות מבוססות ענן
האתרים שאנחנו בונים הם אתרים מורכבים שהמערכות שלהם מבוססות ענן. מה זה אומר בעצם ולמה זה כל-כך נחוץ? כיוון שכך ניתן להפעיל את המערכת מכל מקום ובכל זמן, ללא תלות בהגעה למשרד. אין צורך להתקין אף תוכנה ולא נדרש מחשב ספציפי שרק דרכו ניתן לעבוד. זה אומר שניתן לעבוד על המערכות מהבית ולמעשה להעלות אותן בכל זמן שצריך. מערכות מבוססות ענן הן מערכות מתקדמות וחכמות יותר שיוצרות תהליכי עבודה יעילים יותר בכל עסק, גדול כקטן.

מערכות חכמות שיכולות להתממשק עם כל מערכת שתבחרו
כשאמרנו שהאתרים שאנחנו בונים הם גמישים ומותאמים באופן אישי לכל לקוח התכוונו לזה במובן הרחב של המילה. איך למשל? ובכן, יש לנו אפשרות לחבר את האתר שנבנה לכם גם למערכות פנים ארגוניות שלכם וכך ליצור תהליכי עבודה יעילים במיוחד. נוכל לדוגמה לחבר את האתר למערכת סליקת האשראי, מערכת ההזמנות, מערכת שליחת מיילים, היומנים של העובדים ועוד. אנחנו מאמינים בלב שלם שהכל אפשרי ולוקחים את האתגרים שאתם מציבים לנו בכל הרצינות. הכל כדי שיהיה לכם אתר מקצועי, מתקדם וכזה שבאמת ישרת אתכם על הצד הטוב ביותר. בין מגוון האתרים שבנינו תוכלו למצוא מערכות למידה, מערכות הצטרפות לפנסיה, מערכת ניהול משרד, מערכת ביטוחי נסיעה לחו"ל ועוד.