בניית אתרים לעסקים קטנים

עסק קטן צריך אתר אינטרנט גדול! זו לא סיסמה זו פשוט הדרך היחידה שבה תוכלו למלא את כל המטרות והחזונות העסקיים שלכם

בתור עסק קטן סביר להניח שאין לכם תקציב שיווק גדול במיוחד. שוק הפרסומות בטלוויזיה, ברדיו ובעיתונות אינו אופציה עבורכם ובגלל זה אתר אינטרנט הוא הכרחי עבורכם. הוא לא מומלץ או רצוי, הוא לגמרי חיוני. בעלות יחסית נמוכה תוכלו ליצור לעצמכם תשתית פרסום יעילה במיוחד. אנחנו ב-BGO מדיה מתמחים בתחום בניית אתרים לעסקים קטנים תוך ביצוע מחקר ואפיון מעמיקים והתאמת כל אתר לאופיו הספציפי של העסק.

אתר אינטרנט לעסק קטן - למה בכלל צריך את זה?
כמו שציינו אתר אינטרנט הכרחי עבור יצירת תשתית לפרסום. אבל גם אם תגידו לנו שבסך הכל אתם מרוצים מפעילות העסק שלכם ומרגישים שאין לכם צורך בה, נגיד לכם שאתם חייבים אתר אינטרנט מקצועי. מכירים את המשפט: "אם אתה לא שם אתה לא קיים"? הוא נכון במיוחד כשמדובר על הזירה האינטרנטית. הכוונה היא שגם אם העסק שלכם עובד ומרוויח לשביעות רצונכם אתם חייבים שתהיה לכם נוכחות אינטרנטית. באמצעות האתר כל מי שזקוק לשירות או מוצר כמו שלכם יוכל למצוא אתכם, מה שיתרום להגדלת מאגר הלקוחות שלכם, לחיזוק ובידול המותג ואפילו רק כדי לשמור על ההישגים שלכם כפי שהם כיום.

כמה עולה בניית אתר לעסק קטן? כל התשובות כאן
בעלי עסקים קטנים רבים פונים אלינו ומצהירים מראש שאין להם תקציב גבוה ושאין להם אפשרות להוציא עשרות אלפי שקלים על הקמת אתר אינטרנט. קודם כל אנחנו מרגיעים אותם ואומרים להם שאין שום סיבה לעשות זאת. אנחנו ב-BGO מדיה מרכיבים חבילות בהתאם לתקציב שלכם ומצליחים להוזיל עלויות עבור עסקים קטנים ובינוניים. הסכום הסופי תלוי כמובן בסוג האתר ובהיקף התכנים שבו, אך תמורה אלפים בודדים ניתן לבנות אתר מקצועי, יעיל ומתקדם. שימו לב שהמחיר הסופי נקבע בהתאם לסוג האתר, כך למשל הקמת אתר מכירות (איקומרס) עולה יותר מהקמת אתר תדמיתי.

שימו לב! העבודה לא מסתיימת ברגע שהאתר באוויר
השקעתם תקציב בבניית אתר אינטרנט לעסק שלכם ואחרי עבודה קשה ומאומצת הוא סוף סוף באוויר. מה עכשיו? הלקוחות יגיעו אליו באופן אוטומטי והרווחים שלכם יעלו? אז זהו, שלא. כדי שהאתר יתחיל למלא את המטרות שלו הוא צריך להיות מקודם בגוגל. רק קידום אתרים מקצועי יגרום ללקוחות פוטנציאלים להגיע אליו ולרכוש את השירותים או המוצרים שלכם. נשמח ללוות אתכם לאורך הדרך ולדאוג שגם את העסק שלכם אף אחד לא יפספס.