בניית אתרים לעסקים

בואו ניגש ישר לעניין כי אם הגעתם לכאן אז כנראה שכבר הבנתם שאתם חייבים אתר לעסק שלכם. הבנתם שזו פלטפורמת חובה בדיוק כמו קטלוג המוצרים שלכם וכמו צוות העובדים שלכם כך שאין לנו מה לנסות לשכנע אתכם למה אתם צריכים אתר לעסק שלכם.

מה שאנחנו כן רוצים לעשות הוא לספר לכם קצת על הדרך שבה אנחנו בונים אתרים לעסקים. אנחנו עוסקים בזה כבר שנים רבות וברחבי הרשת אפשר למצוא לא מעט אתרים שבנינו וגם כאלה שאנחנו מקדמים. כשמגיע אלינו פרויקט חדש של בניית אתר אנחנו מתייחסים אליו בכל הרצינות וגם בלא מעט התרגשות. הנה חלק מהפעולות שאנחנו עושים עד שהאתר שאנחנו בונים עולה לאוויר

אפיון האתר על פי צרכי העסק וקהל היעד
השלב הראשון בבניית אתרים לעסקים הוא אפיון של המותג שלכם וקהל היעד. האפיון הזה הוא החלק החשוב ביותר כיוון שמהמידע שנאסוף נדע איזה אתר לבנות וכיצד הוא צריך להיראות. נשאל אתכם מספר רב של שאלות כמו למשל: האם אתם רוצים למכור מוצר מוחשי באתר? מיהו קהל היעד שלכם? מהם הרגלי הקניות שלו? מה הם מחפשים? מהם השימושים האינטרנטיים שלהם? מה אתם מצפים מהאתר שלכם? מה המטרות שבשמן אתם מקימים אותו? אחרי שנענה על כל השאלות האלו נוכל לדעת איך האתר יראה ונוכל לגשת למשימה של עיצוב ובניית האתר. לא ניתן לדלג על השלב הזה כיוון שיש לו חלק בלתי נפרד בהצלחת האתר בפועל.

עיצוב האתר בהתאם לערכי המותג שלכם
עיצוב האתר חייב ללכת יד ביד עם ערכי המותג והעסק שלכם והוא חייב להיות מתכונן בקפידה. צוות המעצבים שלנו יערוך מחקר מקיף ומעמיק אודות המותג שלכם ויתכנן עיצוב אתר שמותאם אליו באופן מדויק ומושלם. עיצוב האתר הוא בעל השפעה רבה על הגעת קהל גולשים אליו, על שהייה שלהם ועל שימוש שלהם באתר ולכן הוא צריך להיעשות לאחר מחשבה מעמיקה.

בניית האתר בדגש נרחב על חווית משתמש
משלב העיצוב נעבור לשלב של בניית האתר שבו צוות המתכנתים שלנו יהפוך את החלום למציאות. בשלב זה נשים דגש נרחב על חווית משתמש ונשאף לבנות אתר נוח ונעים לשימוש. כזה שקל להתמצא בו ואפשר לנווט בו בהצלחה רבה. כמובן שנבנה אתר רספונסיבי שמותאם לגלישה בנייד או בכל מכשיר אחר ונדאג שכל גולש שיגיע אליו ישתמש בו בהנאה ובעניין.

עליית האתר לאוויר וקידום בגוגל
אחרי שנסיים את בניית האתר לעסק שלכם נשחרר אותו בשמחה ובהתרגשות לאוויר. כעת הוא זמין עבור כל הגולשים והלקוחות שלכם, אלא שלא כולם יגיעו אליו באופן אוטומטי. בשלב זה נציע לכם את שירותי הקידום בגוגל שאנחנו נותנים כדי שהאתר שלכם יגיע לכל מי שאמור להגיע אליו. בזכות קידום אתרים יוכל האתר שלכם לטפס בדירוג בגוגל, להביא לקוחות רבים יותר, להגדיל את מחזור הרווחים שלכם, לחזק את המותג שלכם, ולמעשה להשיג את כל המטרות שבשמן בחרתם לבנות אותו.