רכישת דומיינים ישראלים ובינלאומיים

זקוקים לדומיין co.il / com או כל סיומת אחרת - יש לנו את הפתרון עבורכם

בניתם (או בנו לכם) אתר אינטרנט מושקע ומעוצב. דאגתם שהוא יכיל תוכן שיווקי מעולה, שיהיו לו עיצוב מדויק, שהוא יטען במהירות ויציע לגולשים חווית משתמש מעולה. כל הכבוד לכם! אחרי שהאתר מוכן הגיע הזמן לשגר אותו לעולם ולעשות את כל המאמצים כדי שיגיע אל כל הלקוחות הפוטנציאלים שלכם. זה לא משנה אם זה אתר מכירות או אתר תדמית, מדובר בפלטפורמה שיכולה (ואמורה) להגדיל את הרווחים שלכם. אז אחרי שהכל מוכן, נשאר רק לבחור ולקנות דומיין. נשמע פשוט? לכאורה זה לא באמת מסובך, אלא שזה כן דורש מחשבה. מומחי BGO מדיה מסבירים איך כדאי לבחור דומיין, ממי כדאי לרכוש אותה ולמה חשוב לשים לב. הנה מתחילים

איך בוחרים דומיין לאתר?
בחירת דומיין לאתר שלכם היא לא משימה של מה בכך ובהחלט משהו שכדאי להקדיש לו  מחשבה. בחרו דומיין קל לאיות ולכתיבה, ללא אותיות שקשה להגות (צ´,ס´,ש´ למשל), ורצוי שיהיה לו קשר לתחום הרלוונטי. חשוב לבחור דומיין פשוט שכן ככל שהוא יהיה פשוט יותר כך אנשים ימצאו אתכם בקלות רבה יותר. נכון שאפשר לשנות דומיין אם תרגישו שזה לא זה, אבל זה בהחלט לא מומלץ. עדיף להשקיע זמן במחשבה עכשיו מאשר להתחרט אחר כך. נשמח לסייע לכם לבחור את הדומיין המומלץ עבורכם כדי שימלא את הצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר.

קניית דומיין ישירות דרך רשם דומיינים או מחברה לבניית אתרים? - מה עדיף?
אחרי שתבחרו דומיין, תצטרכו לרכוש אותו ובשביל זה קודם כל צריך לוודא שהוא פנוי. לא ניתן לרשום את אותו הדומיין עבור שני אתרים שונים והבלעדיות היא הכרחית. אז אחרי שווידאנו שהוא אכן פנוי הגיע הזמן לרכוש אותו ולהפוך אותו לשלנו! ישנה אפשרות לרכוש דומיין דרך רשם דומיינים בעצמכם וללא סיוע. זה לא תהליך מסובך מידי, אבל זה כן מצריך בדיקה ועבודת מחקר. אם יש לכם ידע וזמן עבור זה תוכלו לעשות זאת ישירות דרך הרשם אך אם לא - יש לנו פתרון מצוין. אנחנו ב-BGO מדיה מציעים שירותי רכישת דומיין ישראלי או בינלאומי דרכנו. אנחנו נעשה את הבדיקה והבירורים עבורכם , מה שיאפשר לכם להתעסק בדברים שאתם יודעים ומבינים. אנחנו מציעים חבילה שלמה הכוללת: בניית אתר, מציאת דומיין, רכישת דומיין וגם אחסון אתרים לשלב האחרון. החבילה מאפשרת לכם ראש שקט ונקי מדאגות.

למה צריך לשים לב כשרוכשים דומיין?
ניתן לרכוש דומיין לתקופה מוגבלת בזמן וגם לתקופות ארוכות ופאילו בלתי מוגבלות זמן. כמובן שמחיר הדומיין יהיה בהתאם לתקופה שתרכשו אותו וככל שהיא תהיה ארוכה יותר, מחיר הדומיין יעלה. במידה ותבחרו לרכוש דומיין לתקופה מוגבלת חשוב שתרשמו לכם בדיוק מתי התקופה מסתיימת. כשתוקף הדומיין פג ואתם לא מחדשים אותו, הוא למעשה הופך להיות זמין לכולם. זה אומר שמישהו אחר יוכל לרכוש את אותו הדומיין מה שעלול לפגוע בכם בצורה משמעותית. שימו לב לזה!