שירות אחסון אתרים

מומחי BGO מדיה מסבירים במה כדאי להתמקד כשבוחרים שירות אחסון אתרים.

בניתם אתר, השקעתם בעיצוב, בחווית המשתמש, בתמונות מעולות ובטקסים שיווקיים מניעים לפעולה. עכשיו כל מה שנותר הוא לשחרר את האתר ולדאוג שהוא יגיע לכולם. במילים אחרות: אתם צריכים למצוא ספק אחסון אתרים אמין שתוכלו לסמוך עליו. השוק מציע מגוון עצום של נותני שירות בתחום אבל חשוב להבין כמה דברים לפני שבוחרים היכן לאחסן את האתר. אחסון האתר שלכם חייב להיות אצל ספק אמין ורציני, שיכול למלא את הצרכים שלכם ולדאוג שהאתר יהיה מאובטח, מהיר, יטען בקלות, ויעמוד בהצלחה בתנועה שתגיע אליו. נשמע פשוט? אז זהו, שזה לא כל-כך..

חבילות אחסון אתרים מותאמות אישית
אין אחסון אתרים אחד שמתאים לכולם וחשוב להבין את זה. אתר עם המון קבצי וידאו ידרוש שרת כבד וחזק יותר לעומת אתר עם טקסטים בלבד ואין סיבה שהם ישתמשו באותו שירות אחסון אתרים. אנחנו ב-BGO מדיה מציעים חבילות אחסון אתרים בהתאמה אישית. אנחנו מבינים שמה שמתאים לאתר אחד לא מתאים לאחר ומצליחים לתפור לכל אחד את החבילה המדויקת עבורו. כך תוכלו להשיג פתרון אחסון אולטימטיבי מבלי לשלם כספים מיותרים. כל השרתים שלנו מאובטחים בסטנדרטים גבוהים במיוחד ומציעים גלישה מהירה, רציפה, ויציבה ללא תקלות.

יציבות, אבטחה, גיבוי
האתר שלכם הוא הנכס שלכם ואולי גם הנכס הכי גדול. בדיוק בגלל זה צריך להתייחס אליו במלוא הרצינות הדרושה. נכון שלא הייתם מתפשרים על חברת אבטחה או ניקיון עבור העסק שלכם? כך גם ממש לא מומלץ להתפשר על חברה לאחסון אתרים. גם היא תציע מחיר זול ביותר. שירות אחסון אתרים טוב הוא שירות שמציע אבטחה בסטנדרטים הגבוהים ביותר - כדי שלא יוכלו לפרוץ בקלות לאתר שלכם. גיבוי לקבצים ולכל מה שנמצא על האתר - כדי שחלילה לא יימחקו או יילכו לאיבוד אחרי כל העבודה הקשה שלכם.  יציבות - כי אתם בטח לא רוצים שהשרת יפול בכל יומיים ויפיל איתו את האתר שלכם. שרת טוב הוא שרת יציב ורציף שלא נופל או נפרץ ולא פוגע באתר שלכם. וודאו את הדברים האלו לפני שאתם סוגרים עם ספק מסוים ובדקו את הניסיון והידע שיש לו באחסון אתרים.

כמה זה יעלה לכם? מחירים מומלצים אחסון אתרים
מחירי אחסון אתרים משתנים מספק לספק ומאתר לאתר. זה יכול להתחיל מעשרות שקלים בחודש ולהגיע גם עד סכומים גבוהים בהרבה. הכל תלוי בחבילה שתבחרו ובצרכים שלכם. ניתן לבחור תמחור לפי נפח האתר שלכם כך שאתרים עם נפח קבצים גדול במיוחד ישלמו יותר מאתרים עם נפח קטן יותר. האופציה השנייה היא תימחור לפי טראפיק, כלומר גודל התנועה באתר שלכם. אתרים עם טראפיק גדול והרבה כניסות ביום זקוקים ליותר משאבים כמו למשל שרתים חזקים יותר, ולכן העלות תהיה גבוהה יותר. אתרים קטנים ובינוניים לא צריכים כמות כזו של משאבים ויכולים להרשות לעצמם אחסון "פשוט" יותר שיעלה פחות.