הקמת אתר תדמיתי לעסק

זה לא משנה אם העסק שלכם קטן או גדול, זה לא משנה אם הוא מצליח מאוד או מדשדש במקום, וזה בכלל לא משנה אם מדובר בעסק חדש או וותיק בתחומו. כל עסק צריך אתר בדיוק כמו שהוא צריך מנהל, עובדים, פינת קפה או כל דבר חיוני אחר.

נהוג לחלק את סוגי האתרים העסקיים לשניים: אתר מכירות ואתר תדמית והיום נעסוק בסוג השני. אתר תדמית, בדיוק כמו אתר מכירות, אמור להקפיץ את העסק שלכם, לחזק את המותג ולהגדיל מכירות. תפקידו לחזק את הנוכחות האינטרנטית שלכם וכתוצאה מכך להגדיל את מאגר הלקוחות שלכם וכמובן גם את הרווחים. מה צריך להיות באתר תדמית? איך הוא צריך להיראות? ואיך תדאגו שהוא באמת ימלא את כל המטרות שלשמן הוקם? מומחי BGO מדיה עם כל מה שצריך לדעת על אתרי תדמית לעסקים.

דברים שחייבים להיות באתר התדמית של העסק שלכם
בניית אתר תדמית דורשת השקעת משאבים, זמן ואנרגיות והיא חייבת להיות יעילה ומקצועית. כדי שהאתר שלכם יהיה אפקטיבי הוא חייב לכלול מספר דברים: ראשית כל עליכם לכתוב "אודות" בצורה מעניינת אך גם שיווקית. דרך האודות הגולשים יכירו אתכם ויבינו שהם זקוקים לשירותים או למוצרים שלכם. בנוסף לכך חשוב לבצע אפיון אתר כהלכה ולבחון בדיוק מהו קהל היעד של האתר ומהם הצרכים שהוא אמור למלא. בשלב האפיון ייקבע מבנה האתר שצריך להיות נוח ומזמין. דאגו לספק לגולשים על המוצרים או השירותים שאתם מספקים באופן שיווקי אך מעניין. חשוב לשים תמונות איכותיות שישקפו את המוצרים וכמובן לדאוג שדרכי ההתקשרות אליכם יהיו בולטים וברורים. יחד עם כל אלה, עליכם לוודא שהאתר שאתם מקימים הוא אתר רספונסיבי שמתאים לגלישה בנייד, שהוא מהיר, נוח ומזמין. האתר יעיד עליכם ועל השירותים שאתם מספקים והוא חייב להיות מושלם ללא טעויות שעלולות לעלות לכם ביוקר.

מהו עיצוב נכון לאתר תדמיתי?
לכל עסק יש מאפיינים אחרים וצרכים אחרים ולכן כל אתר תדמיתי יעוצב מעט אחרת. בשלב אפיון האתר נקבע את העיצוב שצריך להתאים לערכי המותג וכן לקהל היעד. יהיו אתרי תדמית שיהיו עם מספר מצומצם מאוד של עמודים (אולי אפילו דף נחיתה אחד בלבד?), ויהיו כאלה שיהיו עשירים ומורכבים יותר. יהיו אתרים צבעוניים ועמוסי תמונות ויהיו כאלה בעיצוב נקי וללא שימוש רב בתמונות. חשוב להתאים את עיצוב האתר לעסק ולשירותים שמציע ולשם כך דרוש מעצב אתרים מקצועי ובעל ניסיון.

קידום אתרי תדמית - כן או לא?
רבים מבעלי העסקים חושבים שהקמת אתר תדמית היא מספיקה ומשם הדרך לקצירת הפירות היא קצרה. הם מאמינים שזהו כרטיס הביקור של העסק ועצם זה שהוא באינטרנט יספיק כדי ליהנות מהגדלת מאגר הלקוחות והרווחים. אז זהו, שצר לנו לאכזב אתכם אבל זה לא יספיק. אתר לא מקודם כמעט ואינו שווה דבר ופרט לזה שיש לכם "לאן להפנות את הלקוחות" אין לכם כלום. והרי מה רצינו בסופו של דבר? נוכחות אינטרנטית ומשיכת לקוחות חדשים. את זה רק קידום אתרים יוכל להשיג לנו כך שגם אחרי שבניתם אתר, העבודה שלכם לא הסתיימה. קידום אתרי תדמית יסייע לכם להופיע בשורות החיפוש הראשונות בגוגל וכתוצאה מכך יבואו גולשים רלוונטים לאתר שלכם. במידה והאתר יהיה טוב ומוצלח אותם גולשים יוכלו להפוך ללקוחות פוטנציאלים שיקנו מכם או ישתמשו בשירותים שלכם. קידום אתר תדמיתי הוא הדרך שלכם לדאוג שכל המטרות שלשמן הוקם האתר יושגו במלואן.