עיצוב והקמת דפי נחיתה

אתר האינטרנט של העסק שלכם הוא חשוב אבל לא תמיד הוא מספיק

אתר האינטרנט שלנו נועד כדי להביא לנו לקוחות רבים יותר אבל לפעמים דרושה פעולה ממוקדת יותר, מכירתית יותר ויעילה יותר כדי להפוך את הגולשים שלנו ללקוחות. לא עוד חודש, לא עוד שבוע, ולא רק במידה והם יתרשמו שהאתר מדבר אליהם, אלא ממש עכשיו ומבלי לבזבז עוד רגע אחד נוסף. הפתרון המוכר והמקובל במקרה הזה אלו דפי נחיתה. בדיוק כמו מסלול נחיתה, אנחנו נגרום לכך שהלקוחות הפוטנציאלים ינחתו ישירות בדפים האלו במהלך החיפוש שהם עורכים בגוגל. הם ינתחו ישירות בדפים שמדברים אליהם ומכוונים אליהם, מה שיהפוך אותם במהירות מלקוחות פוטנציאלים ללקוחות של ממש. התוכן בדפים האלו יהיה שיווקי יותר מזה שבאתר, ההנעה לפעולה תהיה משמעותית ובולטת, המסר יהיה ברור וחד והמטרה שלהם תהיה ליצור לידים (פניות). ב-BGO מדיה מעצבים ומקימים דפי נחיתה אפקטיביים שמביאים תוצאות מוכחות בשטח.

למה חשוב להקים דפי נחיתה במהלך קמפיין שיווקי באינטרנט?
קמפיין ממומן בגוגל יכול להביא תוצאות טובות במיוחד שימדדו בלידים איכותיים של לקוחות פוטנציאלים. קידום אתרים ממומן נחשב לאפקטיבי ביותר אלא שכדי למקסם את התוצאות יש ליצור דפי נחיתה אפקטיביים. ולמה זה כל-כך חשוב? כיוון שהמקום בו ינחתו הגולשים שלנו הוא שיקבע את המשך הפעילות שלהם. אם ננחית אותם באתר שלנו (והוא יכול להיות הכי מעוצב ויפה שיש), הם עשויים להתרשם, לקרוא קצת ובזה זה יסתיים. אם ננחית אותם בדפים ייעודיים שנכתבו במיוחד עבור מה שהם חיפשו ועיצבו באופן מעורר הנעה לפעולה, יש סיכוי גדול יותר שהם ישאירו פרטים ויפנו אלינו. דפי נחיתה נועדו כדי ליצור תוצאות איכותיות יותר ולהביא את הגולשים שלנו להשאיר פרטים ולפנות אלינו. משם הדרך למכירה היא קצרה יותר ואפשרית הרבה יותר.

איך מעצבים דפי נחיתה אפקטיביים?
לאחר שהבנו את החשיבות של הקמת דפי נחיתה, הגיע הזמן להתעסק בעיצוב שלהם. לעיצוב יש השפעה רבה באפקטיביות הדפים ויש להשקיע בכך מחשבה רבה ומאומצת. דף נחיתה יעיל יעוצב באופן שיגרור הנעה לפעולה. הכוונה היא שהמקום להשארת פרטים יהיה בולט מספיק, שהצבעוניות שלו תהיה טובה אך לא גבוהה מידי ושהמראה הכללי שלו יעורר אצל הגולשים רצון לפנות אלינו ולשמוע פרטים נוספים על השירות שלנו. דף נחיתה צריך להיראות טוב גם בגלישה בנייד וגם בגלישה במחשב והוא צריך לבלוט בין ים הגירויים הויזואלים שרשת האינטרנט מספקת לנו.

איך כותבים תוכן לדפי נחיתה?
בדיוק כמו לעיצוב, גם לתוכן הכתוב יש חשיבות גדולה כאשר אנחנו יוצרים דפי נחיתה. נגדיל ונאמר שלמעשה עלינו לברור בקפידה כל מילה ומילה שנכנסת לדף הנחיתה שלנו במטרה שהיא תיצור השפעה ישירה על הגולשים. זו צריכה להיות כתיבה איכותית ורהוטה, שכוללת מסרים קצרים וברורים אך גם יצירתיות ועניין. התוכן צריך לגרום לגולשים שלנו לפנות אלינו ו"להפוך לליד", או במילים מקצועיות יותר זה צריך להיות טקסט מניע לפעולה. מדובר במשימה לא פשוטה שמומלץ להשאיר לחברה מנוסה בכתיבת דפי נחיתה.