בניית אתרי E-COMMERCE

האפשרות הראשונה היא שיש לכם חנות מצליחה, אתם מוכרים בה מידי יום מאות מוצרים ויותר אבל אתם רוצים להתקדם הלאה

גם אתם רוצים לקחת חלק במהפכת הקניות האינטרנטית ששוטפת את העולם ולקבל הזדמנות להגדיל את הרווחים שלכם. האפשרות השנייה היא שאין לכם חנות פיזית אבל יש לכם מותג ומוצרים והייתם רוצים לבצע מכירות אינטרנטיות. החלטתם לוותר על השכירויות הגבוהות ועל משכורות המוכרים ולקיים את כל הפעילות המסחרית שלכם ברשת. בין אם אתם מזדהים עם התסריט הראשון שתיארנו, ובין אם עם השני, אתם זקוקים לאתר E COMMERCE.

אתר אי קומרס הוא למעשה אתר מסחר אלקטרוני שמוקדש כל כולו למכירת מוצרים, ביצוע עסקאות והזמנות בצורה יעילה ומתקדמת. ישנם כללים ברורים לבניית אתרי E-COMMERCR יעילים שמצליחים להביא אליהם גולשים ולהפוך אותם ללקוחות שמבצעים הזמנות באתר. אנחנו ב- BGO מדיה בונים אתרי מסחר אלקטרוני שמותאמים באופן אישי לכל מותג ומותג. אנחנו מקפידים על התאמת מערכת ניהול מתקדמת ועל בניית אתר בעל מאפיינים שתורמים לסגירת עסקאות וביצוע רכישות.

בניית אתר מסחר אלקטרוני
אתר E-COMMERCE אינו אתר תדמיתי רגיל והוא צריך לגרום לגולשים בו לבצע פעילות באתר עצמו. המטרה של אתר מסחר אלקטרוני הוא להביא את הגולשים לביצוע רכישה אינטרנטית ולכם בשלבי האפיון, העיצוב והבנייה  יש להקפיד על פעולות מדויקות ומחושבות. עלינו ליצור מעך יעיל ומתקדם שילווה את הגולשים לאורך כל הדרך ועד להשלמת הרכישה האינטרנטית. יש לחשוב בקפידה על אופן סידור המוצרים באתר, על הצגת מחירים, על יצירת עיצוב נכון, על תיאור מפורט ומדויק של המוצרים, תמונות ברורות שמשקפות את המוצרים, ועל מהירות גבוהה שתשאיר את הגולשים באתר עד להשלמת הרכישה.

תפעול אתר E-COMMERCE
חשוב להבין שאתר מסחר אלקטרוני דורש עבודה שוטפת בדיוק כמו שחנות פיזית מצריכה תחזוקה ועבודה יום יומית. העבודה על אתר E-COMMERCE אינה מסתיימת לאחר בנייתו ויש צורך בתחזוקה ותפעול שוטף. עדכון מבצעים באתר, עדכון מלאי, הוספת מוצרים חדשים לאתר, שינוי מחירים, תמונות וכל מה שמתחדש חייב לבוא לידי ביטוי באתר. תוכלו לעשות את כל הפעולות האלו בעצמכם ותוכלו לשכור שירותי חברה לבניית אתרים וניהול אתרי E-COMMERCE שתנהל את כל הפעילות המסחרית באתר.

עיצוב אתרי מכירות אינטרנטיים
תיאוריות שלמות נכתבו על התנהגות צרכנים ברשת ועל הדברים שגורמים לגולשים לבצע רכישות אינטרנטיות. עיצוב אתר מכירות הוא שלב מהותי וקריטי שישפיע באופן ישיר על המכירות. זוהי אחת המשימות החשובות ביותר בבניית אתר אי קומרס ויש לבחור לטובת העניין מעצבי אתרים בעלי ניסיון. העיצוב צריך להיות מותאם באופן אישי למותג ולמוצרים הנמכרים באתר כאשר לכל דבר יתאים עיצוב אחר. במהלך העיצוב נחשוב בקפידה על סדר הצגת המוצרים וכן על המחירים, נחשוב על גודל התמונות ואופן הצגתם, על אייקונים רלוונטים, על פלטת הצבעים שתהיה ועוד. בנוסף לעיצוב עלינו לדאוג שתהיה מערכת סליקת אשראי יעילה ומקצועית, בניית סל מוצרים נכון, עגלת קניות וכל מה שרלוונטי באתרי E COMMERCE.