פיתוח אתרי מסחר

אם עדיין אין לכם אתר מסחר אלקטרוני אתם עלולים להישאר מאחור

החנות הפיזית  שלכם יכולה להיות מצליחה ומשגשגת במיוחד, אבל כל רגע שאין לכם אתר לרכישה אלקטרונית הוא רגע שבו אתם מפסידים כסף, ממש כך. למקרה שתהיתם, אנחנו לא מנסים להלחיץ אתכם אלא רק להמחיש לכם את החשיבות הגדולה של אתרי מסחר אלקטרוניים. קניות ברשת הפכו ל"מגיפה" של ממש ובשנים האחרונות אנו עדים ליותר ויותר אנשים שמוותרים על סיבוב פיזי בקניון או במתחמי הקניות ומבצעים את הרכישות שלהם בלחיצת כפתור. אתם חייבים להיות חלק מהמהפכה ואתם חייבים שיהיה לכם אתר מסחר מקצועי ומכניס. עלויות תחזוקת אתר מסחר הוכיחו את עצמן כמשתלמות וכאלו שמביאות לעסק רווחים נוספים ותורמים לצמיחתו. חברת BGO  מדיה עוסקת בתחום של פיתוח ובניית אתרי מסחר תוך התייחסות לצורכי בית העסק, לקהל לקוחותיו ולתקציב. הניסיון הרב שצברנו באתרי סחר אלקטרונים מאפשר לנו לבנות תשתית מקצועית להצלחה שלכם.

חברה לבניית אתר מסחר אקטרוני
פיתוח חנות אינטרנטית אינו דומה לפיתוח אתר תדמית או כל אתר מסוג אחר. המטרה של אתר מסחר הוא לגרום ללקוחות פוטנציאליים לבצע רכישות אינטרנטיות, וכמה שיותר מהן. אתר טוב הוא אתר נגיש, נוח, מניע לפעולה וכזה שכל ההתנהלות בו מביאה לקנייה. כשאנחנו ב- BGO מדיה מפתחים אתרי מסחר אנחנו מקפידים על כתיבת תוכן שיווקי מתאים, על תמונות מזמינות, עיצוב מדויק ופרמטרים נוספים שגורמים ללקוחות להחליט על קנייה. לפני תחילת הפיתוח חשוב ליצור אפיון אתר שמותאם באופן ספציפי לעסק תוך התייחסות למוצרים שהוא מוכר ולקהל היעד שלו. רק לאחר אפיון מעמיק וניתוח שוק יתחיל שלב הפיתוח ובניית האתר.

עיצוב חנויות אינטרנטיות
בדומה לעיצוב חלונות ראווה בחנות הפיזית שלכם, גם עיצוב אתר המסחר שלכם חייב להיעשות בקפידה רבה ולאחר מחשבה מעמיקה. עיצוב אתר מסחר צריך לקחת בחשבון גם טרנדים ומגמות מצד אחד, אך גם התאמה לאופי העסק מהצד השני. יש ליצור מבנה אתר נוח ומזמין כמו גם סל קניות שבנוי נכון וכפתורי הנעה לפעולה שישלימו את התמונה במלואה. כמובן שגם הגרפיקה והעיצוב הכולל של האתר צריכים להיות מדויקים כדי ליצור אתר מקצועי שגורם ללקוחות לבצע רכישות.

פיתוח אתר מכירות און ליין
אחרי שלב האפיון והעיצוב יבואו השלבים של פיתוח ובניית אתר מסחר. בשוק תוכלו למצוא שלל אתרים לבניית אתר מכירות באופן עצמאי וכמובן שתוכלו לעשות זאת בעצמכם עם קצת ידע וגישה לתחום. חשוב לזכור שאתר מכירות און ליין צריך להוכיח את עצמו והצלחתו יכולה להימדד ברכישות אינטרנטיות שמתבצעות בו. מסיבה זו הוא צריך להיעשות בצורה המקצועית ביותר ואם דרוש לשם כך פיתוח אתרים מקצועי, מומלץ להשקיע בכך. ההשקעה הכספית יכולה להחזיר את עצמה תוך זמן קצר ולגרום לרווחים שלכם לעלות בצורה משמעותית.