מפתחי אתרי אינטרנט

אתר אינטרנט הוא כמו בניין. זה אומר שכדי שהוא יהיה יציב ומוצלח עליו להיות מתוכנן בקפידה ובנוי לתלפיות

פיתוח אתר אינטרנט הוא דבר שאמור להתבצע רק לאחר תהליך מדוד ומחושב שלוקח בחשבון פרמטרים רבים. כשם שלא הייתם ניגשים לבניית בית ללא תכנון אדריכלי, כך אין שום היגיון לבנות אתר אינטרנט ללא תהליך מחשבה ותכנון מקדים. אנחנו בחברת BGO מדיה עוסקים בפיתוח אתרי אינטרנט בתהליך מקצועי ומקיף שיוצר בסופו של דבר אתר שמתאים בדיוק לצרכים של הלקוחות שלנו ומשרת אותם בצורה הטובה ביותר. אנחנו מקפידים להתעדכן בכל השינויים והחידושים בתחום ולהביא אותם לידי ביטוי בפיתוח אתרים, תחזוקה ואחסון.

מפתח אתרים מקצועי
בראשית ימיו של האינטרנט פיתוח אתרים היה מעין תחביב שכל מי שהיה לו קצת ידע וגישה לתחום יכל לעסוק בו ואפילו להתפרנס ממנו. כיום ברור לכולם שפיתוח אתרים אינו משהו שיש להקל בו ראש וכדי ליצור אתר באמת מצליח יש להשאיר את המשימה למפתחי אתרים מקצועיים. כאלה שיש להם ניסיון רב בתחום וכאלה שיודעים בדיוק את השלבים הדרושים לפיתוח אתר מקצועי ואיכותי.

פיתוח אתרי תדמית
אתרי תדמית הם אתרים חשובים במיוחד בעלי מטרה ברורה והכרחית: הם נועדו לחזק את תדמית המותג ולמעשה להוות מעין כרטיס ביקור אינטרנטי עבורו. זה אומר שכל מי שיחפש את המותג (או דברים הקשורים אליו) באינטרנט יוכל להגיע ולהתרשם מכל מה שיש לעסק להציע. על האתר להיות בעל עיצוב מזמין, נגישות וחווית משתמש טובה שתהפוך גולשים ללקוחות. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר כדי שביחד נצא לדרך ונקים את אתר התדמית המושלם. אנחנו מבטיחים להקשיב לכל החלומות שלכם ולפתח אתר שיספק תדמית מצוינת לעסק שלכם ויעזור לו להמריא.

פיתוח אתרי מסחר אלקטרוני
אתרי מסחר אלקטרוני אלו אתרי חנות שמשלבים את חווית הגלישה עם חווית קניה. אפשר לבצע דרכם רכישות , לעתים הם מחליפים את החנויות עצמן ולעתים הם מהווים זירה נוספת למכירות. פיתוח אתרי מסחר הוא תחום שהולך ותופס תאוצה והוא דורש ידע אחר מפיתוח אתרי אינטרנט רגילים. על אתר מסחר להיות מתוכנן כך שהוא יהיה נגיש וזמין, כדי שהרכישה בו תתבצע בקלות וכדי שהוא יביא כמה שיותר לקוחות שירכשו בו. כדי לפתח אתר מסחר מצליח יש לתכנן אותו בקפידה ולשים דגש נרחב על חוויית המשתמש.