בניית אתרי מסחר

אולי זו הקורונה שהדגישה את הצורך באתרי מסחר ואולי זו פשוט ההתפתחות הטכנולוגית המואצת שמתרחשת בעולם

אתרי מסחר הם רלוונטיים לכל גודל של עסק ולמעשה לכל עסק שמוכר מוצר (בין אם פיזי ובין אם לא). גם אם יש לכם חנות פעילה ורווחית, הקמה של אתר איקומרס (אתר מסחר אלקטרוני) היא כדאית עבורכם. האתר יגרום לכם להגיע לקהל יעד מדויק שנמצא רחוק מכם באופן פיזי, אך המוצרים שלו רלוונטיים עבורכם. כתוצאה מכך תוכלו להרחיב את הפעילות העסקית שלכם ולהגדיל את מחזור הרווחים שלכם.

עלויות בניית אתרי מסחר לעסקים
פיתוח אתר סחר הוא תהליך מורכב יותר מפיתוח של אתר תדמית ולכן גם העלויות הן גבוהות יותר. יחד עם זאת, ההשקעה אמורה להחזיר את  עצמה מהר יותר מאשר באתר תדמית וגם ניתן למדוד זאת. בניית אתרי איקומרס מצריכה (בנוסף לפיתוח האתר) גם מערכת סליקת אשראי ויצירת מערך לוגיסטי שיעמוד היטב בהזמנות שיגיעו מהאתר. העלויות משתנות בהתאם למורכבות וגודל האתר וכן מחברת בניית אתרים אחת לאחרת. אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר הוגנת.

דברים שחשוב לדעת לפני שבונים אתר מכירות אלקטרוני
כפי שוודאי הבנתם, בניית אתר אינטרנט שמיועד למכירות אינה נגמרת ברגע שהאתר באוויר. עליכם להחזיק מערך הזמנות מתוקתק, כמות מלאי מספקת, לעבוד עם חברת משלוחים מקצועית ולהפעיל מערך שירות לקוחות. אם אין לכם את כל אלו, אל תתחילו במכירות דרך האתר. הנזקים שעלולים להיגרם לכם ממערך לא מקצועי הם גדולים מאשר מצב בו אין לכם אתר מסחר.

זה לא נגמר בבניית האתר! אתרי סחר צריך לתחזק כל הזמן
נתחיל בזה שתחזוקה של אתר היא רלוונטית לכל סוג של אתר, בין אם הוא אתר תדמית ובין אם אתר אי קומרס. תחזוקה שוטפת כוללת: ביצוע אוטימיזציה, תיקון שגיאות, ואם האתר מקודם בגוגל אז גם ביצוע פעולות קידום באופן שוטף. אתר אי קומרס מצריך תחזוקה אפילו יותר גבוהה שכן הוא מורכב יותר ומבצעים בו יותר פעולות מאשר באתרים מסוגים אחרים. יש צורך בעדכון מוצרים שנכנסו או יצאו מהמלאי, יש צורך בהעלאת תמונות של מוצרים חדשים, בדיקות שוטפות למערכת סליקת האשראי, ואולי החשוב מכל: דגש נרחב על אבטחת מידע!