אפיון אתרים

אפיון הוא השלב הראשוני בתהליך של בניית אתר אינטרנט

דמיינו שאתם מתכוננים לבנייה של בית חדש וזקוקים לתכנית אדריכלית. בתכנית שתקבלו מאנשי המקצוע ישתקפו הצרכים שלכם, הרצונות שלכם, המאפיינים שלכם ותנאי השטח הקיימים. כאשר ייאסף כל המידע הרלוונטי יצרו עבורכם תכנית שתהווה את מהלך העבודה והבנייה עד לבית הסופי והמושלם. אותו התהליך מתקיים במהלך אפיון אתרים. אנחנו נערוך ניתוח מעמיק של המותג והמוצרים שלכם, של קהל היעד, נבחן את פעילות המתחרים שלכם ונגבש תכנית אסטרטגית דיגיטלית שתתאר כיצד האתר שלכם ייראה. אנחנו ב BGO מדיה מתמחים באפיון אתרים ובבניית אתרים בעלי חווית משתמש מושלמת שמתאימה בדיוק בשבילכם.

תכנון אסטרטגיית התוכן באתר
אחד השלבים המהותיים בתהליך אפיון האתר הוא בניה של אסטרטגית תוכן. כשאנחנו מדברים על תוכן אנחנו ממש לא מתכוונים לטקסטים בלבד אלא גם לתמונות, באנרים, פיצ´רים ולמעשה כל מה שיהיה גלוי לעין באתר שלכם. התכנון הוא חשוב ביותר והוא נגזרת של אפיון האתר וצרכי המותג שלכם.

מחקר מעמיק אודות המתחרים שלכם
למרות הרצון של כל מותג להיות ייחודי ומקורי השלב של סקירת המתחרים שלכם הוא שלב חשוב ומהותי באפיון אתרים. המחקר הזה יסייע לנו להפוך את האתר שלך לאתר טוב יותר משל זה של המתחרים שלך ולהיות מוביל בתחומו. אפיון אתרים מקצועי מוכרח לקחת בחשבון את פעילות המתחרים כדי ליצור אתר בעל יתרון על פניהם.

תכנון האתר מבחינה דיגיטלית
שלב נוסף וחשוב ביותר באפיון אתרים הוא תכנון דיגיטלי שלו כאשר הכוונה ליצירת תשתית דיגיטלית נכונה ומדויקת עבור האתר. יש לתכנן את מבנה האתר, את אופיו וסוגו, את האופן בו תתבצע הגלישה בו וכו´. תכנון נכון יוביל ליצירת אתר בעל חוויית משתמש טובה שזו המהות העיקרית בסופו של יום. חווית משתמש גבוהה תמשוך גולשים לאתר שלכם ותגרום להם להישאר בו ולשוב אליו, מה שיגרום באופן ישיר לעליית מעמדו של המותג שלכם ויאפשר קידום למנועי החיפוש לקרוא ולאנדקס את האתר החדש בקלות ולהביא לקידומו האורגני בגוגל.