בניית אתרי woocommerce

הקורונה הבהירה לכל העסקים שאין מצב כזה להיות בלי חנות אינטרנטית. יכול להיות שאתם הבנתם את זה עוד לפני כן והתחלתם לפעול לזה, אבל עכשיו הגיע הרגע הנכון לעשות זאת

אם התחלתם לברר על בניית אתרי איקומרס, וודאי התוודעתם למונח woocomerce. מדובר למעשה בתוסף של אתרי וורדפרס שמותקן על חנויות אלקטרוניות. אתרי woocommerce נחשבים לפופולריים במיוחד, לא מעט בשל העובדה שהם חינמיים ופשוטים לשימוש. למעשה כל אחד יכול לבנות לעצמו אתר גם ללא ידע מקצועי, אלא שהדברים לא תמיד פשוטים כמו שהם נשמעים. אנחנו ב-BGO מדיה בונים ללקוחותינו אתרי ווקומורס שמותאמים לאופי העסק שלהם ולצרכיו הייחודיים תוך פיתוח מקצועי וליווי צמוד לאורך התהליך.

בניית אתרי woocomerce בחינם
שיטוט קצר ברחבי הרשת יחשוף אתכם להמון הצעות של בניית אתרים בחינם. למעשה ניתן להתקין את התוסף ללא עלות, כך שכל אחד יכול לבנות לעצמו אתר מכירות אלקטרוני ולהתחיל למכור את מוצריו ושירותיו. במידה ויש לכם ידע מקצועי, זה יכול להיות פיתרון טוב, אך התוסף מציע אפשרויות די בסיסיות. אם תצטרכו אפשרויות נוספות יידרש פיתוח שלהם, מה שכבר לא יהיה בחינם. במידה והחלטתם לבחור לבנות בעצמכם את האתר או להשתמש בשירותיו של מישהו שמציע לכם בניית אתר בחינם, וודאו בדיוק מה כולל האתר והאם האפשרויות המוצעות עונות על הצרכים שלכם.

פיתוח אתרי ווקומרס מותאם אישי
על אף שהפיתוי בבניית אתר ווקומרס חינמי הוא גדול, אנחנו מאמינים שפיתוח מותאם אישית הוא הדרך שלכם למקסם את ההצלחה שלכם. ברגע שהאתר שלכם יכלול אפשרויות שמותאמות לצרכי העסק שלכם, תוכלו לנהל את המכירות באתר בצורה יעילה יותר וכך גם להביא לצמיחה עסקית. פיתוח אתרים הוא משימה מורכבת ששמורה למפתחי אתרים. צוות המפתחים שלנו עוסק בפיתוח ווקומרס מותאם לקוח. אנחנו משתמשים בתוסף הידידותי הזה אך מוסיפים לו שלל אפשרויות שמותאמות לכל עסק באופן אישי. כך למשל אנחנו מפתחים מערכת ניהול מלאי, סל קניות מותאם אישית, ניהול הזמנות, מענה ללקוחות ושלל פיצ'רים שיקדמו את האתר שלכם ובסופו של דבר גם יביאו להגדלת מכירות.

ניהול שוטף של אתרי woocommerce
התהליך אינו מסתיים ברגע שיש לכם אתר איקומרס וכמו בכל חנות, גם בחנות אלקטרונית עליכם לעסוק בניהול שוטף שלה. עליכם לדאוג למלאי באתר, לניהול ההזמנות, לניהול המשלוחים, להחלפות ולזיכויים ולכל מה שמשתמע בניהול של עסק. במידה ואין לכם את הידע או הפנאי לזה, מומלץ להיעזר בשירותי חברה מקצועית לניהול אתרים שתעשה זאת עבורכם. אם לא תעשו כך אתם עשויים להיתקל בקשיים כמו חוסרים במלאי, תקלות בהזמנות ודברים נוספים שיפגעו בעסק שלכם. דאגו לתחזוקה וניהול שוטפים של אתר המכירות שלכם.