פיתוח חנויות ווקומרס

woocommerce הוא למעשה תוסף שמציעה וורדפרס שמאפשר הקמת אתר מכירות אלקטרוני שמבוסס על מערכת ההפעלה האהובה והמוכרת. הנה כל הפרטים:

וורדפרס היא מערכת ההפעלה הפופולרית ביותר וככזו היא מציעה שלל אפשרויות, כולל אפשרות לאתר אי קומרס שמשמש למכירת מוצרים ושירותים. אם פעם רק לעסקים וחברות גדולות היה אתר איקומרס, היום מדובר במשהו שהוא בגדר חובה עבור כל עסק, כולל אלו הקטנים. הקורונה חיזקה משמעותית את הצורך באתרי מכירות אלקטרוניים וחידדו את ההבנה שכל מי שמוכר משהו, חייב שתהיה לו את האפשרות לעשות זאת גם דרך האינטרנט ולא רק באופן פיזי.

למה לבחור דווקא ב - woocommerce ?
היתרון הגדול של מערכות וורדפרס וווקומרס הוא שהן פשוטות מאוד לתפעול, בצורתן הבסיסית הן חינמיות, ולמעשה כמעט כל אחד יכול להקים לעצמו את האתר ולהתחיל להפעיל חנות אלקטרונית. woocommerece הוא כאמור תוסף חינמי ופופולרי שמאפשרת ניהול הזמנות, ניהול מוצרים, מערכת של עגלת קניות, ניהול מלאי, ופרמטרים חיוניים נוספים לניהול חנות וירטואלית. ווקמרס מציעה שלל אפשרויות בחינם והשימוש הפשוט בה הופכת אותה לבחירה מוצלחת במיוחד עבור כל מי שמבקש להקים חנות אינטרנטית. לא סתם זו נחשבת למערכת ההפעלה הנפוצה ביותר כיום שמותקנת בלמעלה במיליוני אתרי וורדפרס.

מה האופציות האחרות?
עם כמה שווקמרס ידידותית וטובה, היא לא עומדת לבדה במערכה ותמצאו לצידה שלל מערכות מתחרות. עבור אתרים שלא בנויים על וורדפרס ישנם תוספים כמו magento, shopify וכן pretashop  שמציעות אפשרויות דומות ולא פחות יעילות לניהול חנויות מקוונות. ישנם גם תוספים אחרים מבית וורדפרס גם הם מיועדים לניהול יעיל ופשוט של חנויות מכירה ברשת. הבחירה צריכה מותאמת לצרכים האישיים שלכם וכדאי לבחון בפקידה כל אחת מהמערכות לפני שמקבלים החלטה.

החלטתם ללכת על ווקומרס? כמה דברים שכדאי להכיר
חשוב לשים לב לכך שווקמרס הוא תוסף יעיל ואפקטיבי אך האפשרויות שלו הן מוגבלות. מדובר בתבנית קיימת שכל אתר יכול להתלבש עליה, להקים ולנהל חנות אינטרנט. במידה ותזדקקו לאפשרות שלא קיימת תצטרכו לדאוג לפיתוח שלה. משימה מורכבת אך אפשרית ששמורה לאנשי מקצוע בתחום. ההמלצה שלנו היא כן לבחור בווקמרס, שכן היתרונות שלו רבים, אבל לבחור בליווי של מפתח אתרים מקצועי שיוכל לפתח את המערכת לצרכים שלכם ולדאוג שיהיו בה את כל האפשרויות שאתם צריכים כדי שהחנות המקוונת שלכם תפעל בהצלחה.