תחזוקת אתר וורדפרס

הנה חלק ממשימות תחזוקת אתר שוטפות שאסור לפספס, בין אם אתם דואגים לכך באופן ישיר או מבקשים מאיש מקצוע שיעשה זאת עבורכם.

מכירים את אלו שאומרים שלהוריד במשקל זה החלק הקל אבל לשמור על ההישג זו העבודה המשמעותית? אפשר להסכים עם זה או לא, אבל התהליך של בניית אתר ותחזוקה שלו הוא די דומה. זה לא שזה קל לבנות אתר, אבל המשימה לא מסתיימת שם ובהחלט דרושה לא מעט עבודה גם כשהאתר כבר באוויר. כדי שהאתר שלכם יפעל כהלכה , יגיע אל הלקוחות הפוטנציאלים שלכם באופן מהיר ויעיל, וישרת את המטרות שבשמן הוקם - אתם צריכים לתחזק אותו כל הזמן. בדיוק כמו שאתם צריכים לאכול בריא ולשמור על כושר כדי שהגוף שלכם יפעל היטב, כך עליכם לדאוג לאתר שלכם אחרי שאתם מעלים אותו לאוויר.

עדכון גירסאות ותוספים לאתר וורדפרס
אתרים שבנויים על מערכת ההפעלה של אתרי וורדפרס הם אתרים דינאמיים. הכוונה היא שגירסאות מעודכנות ותוספים יוצאים כל הזמן וצריך לדאוג להוריד אותם כדי לשמור על רמת ביצוע טובה של האתר. התוספים החדשים שיוצאים מאפשרים לכם לשדרג את האתר מבחינת מהירות, אפשרויות הקידום האורגני בגוגל, מבנה האתר ומגוון דברים נוספים שמאפשרים לו להיות מתקדם יותר וחדשני יותר. מומלץ לעדכן את הגירסאות והתוספים שיוצאים הן לטובת איכות האתר והן לטובת האבטחה שלו. זה חלק בלתי נפרד ממשימת התחזוקה.

אבטחת אתרי וורדפרס
והנה הגענו לאחד הנושאים החשובים ביותר בתחזוקת אתר : אבטחת האתר! לצערנו האקרים ובעלי עניין כאלו ואחרים פועלים כל הזמן כדי לפרוץ לאתרים, להפיל אותם ולגרום נזק. גם אם נדמה לכם שלאתר שלכם לא יפרצו לעולם, עליכם לדאוג לאבטחה ראויה שלו. כדי לאבטח את האתר עליכם לבחור חברת אחסון אתרים מקצועית שיודעת להתמודד עם איומים, יודעת לשנות את הסיסמאות כשצריך, לעדכן גירסאות ולעשות את כל פעולות המיגון הדרושות לטובת אבטחת האתר שלכם.

ביצוע אופטימיזציה לאתרי וורדפרס
אחד הדברים החשובים ביותר ב"רשימת המשימות" לתחזוקת אתר הוא אופטימיזציה. הכוונה היא לשורה של פעולות שנועדה להתמודד עם תקלות, שגיאות ודברים שלא עובדים באתר. אופטימיזציה לאתר צריכה להיעשות בתדירות שוטפת והיא הדרך שלכם להבטיח שהאתר יפעל כראוי כל הזמן. חברה לניהול אתר יכולה לעשות זאת עבורכם תוך שימוש בדוחו"ת ובדיקות שמאפשרות לאתר את כל התקלות ולבצע את האופטיזציה הדרושה לפעילות איכותית של האתר.