פיתוח אתרי אינטרנט וורדפרס

אחרי לא מעט התלבטויות ומחשבות הבנתם שאתם חייבים אתר אינטרנט משלכם. אחרי כמה בירורים שעשיתם החלטתם שזה צריך להיות אתר שבנוי על פלטפורמת וורדפרס.

ההחלטות שהגעתם אליהן הן חשובות ומשמעותיות והן אלו שיקבעו את המשך התהליך שבסופו יהיה לכם אתר אינטרנט לעסק. אז מה עושים עכשיו? איך בונים אתר וורדפרס איכותי? באיזה תבנית וורדפרס כדאי להשתמש? מהם היתרונות והחסרונות של המערכת? הנה תשובות לכמה שאלות שוודאי מעסיקות אתכם.

וורדפרס - מערכת ניהול התוכן הפופולרית בעולם
בשנים האחרונות נחשבת וורדפרס למערכת המבוקשת ביותר, ולא סתם. היתרונות שלה הם רבים במיוחד והבולט בהם הוא פשטות השימוש בה. לאחר בניית האתר למעשה כמעט כל אחד יכול לנהל את התוכן בו באופן שוטף. המרכת דומה מאוד למעבד של WORD, מה שהופך את ניהול התוכן למשימה קלה שאפשר לבצע ללא תלות באיש מקצוע. בנוסף לכך, וורדפרס מציעה תוספים לקידום בגוגל, מה שמסייע לתהליך הקידום האורגני. וורדפרס מציעה מערכות גמישות וקלות לתפעול והיתרונות הרבים שלהן גורמים לאנשים לבחור במערכת פעם אחר פעם.

שימוש בתבניות וורדפרס קיימות או פיתוח תבנית מותאמת אישית
כשמתחילים תהליך בניית אתר בוורדפרס ישנן שתי אפשרויות: שימוש בתבנית קיימת (בחינם או תמורת עלות סבירה), או פיתוח תבנית וורדפרס מותאמת אישית (דבר שדורש איש מקצוע מיומן וכרוך בעלויות). היתרונות של פיתוח תבנית מותאמת עולים על אלו של תבנית קיימת והעלות הגבוהה יותר בסופו של דבר תשתלם ותחזיר את עצמה. תבנית מותאמת יכולה להיות קלה יותר ולגרום לאתר להיות מהיר בהרבה (נתון חשוב מאוד!). בנוסף לכך זו תבנית שתהיה מותאמת באופן מדויק לצרכים המשתנים של כל אתר. למעשה לא תהיו כבולים לדבר ותוכלו לפתח בדיוק את התבנית הדרושה לכם.

דברים שחשוב לשים עליהם דגש כשבונים אתר וורדפרס
הדבר החשוב ביותר בסופו של דבר הוא שהאתר שאתם בונים ישרת את המטרות והצרכים שלכם. בתהליך האפיון אתם צריכים להעלות את כל הנקודות האלו והאתר אמור לבטא אותם. בין כל הדברים האלו חשוב לשים דגש על פיתוח תשתית לקידום האתר בגוגל (גם אם אין לכם תכניות כאלו בשלב הראשון), חשוב מאוד לבנות אתר רספונסיבי שמותאם לגלישה בנייד, וחשוב שזה יהיה אתר גמיש שניתן יהיה לבצע בו שינויים והתאמות בעת הצורך.