שיפור מהירות אתר וורדפרס

המעבר למכשירי מובייל וגלישה דרך רשתות סלולריות הצריכה בוני אתרים לחשב מסלול מחדש ולהבין כי מהירות טעינה היא נושא מכריע. אנחנו ב BGO מדיה מבצעים אופטימיזציית מהירות לאתרים

כשאתם קונים רכב חדש חשוב לכם שהוא יציג ביצועים מרשימים ויהיה כמה שיותר מהיר? לא שאנחנו מזלזלים חלילה, אבל כשזה נוגע לאתר של העסק שלכם משאלת הלב הזו חשובה בהרבה, ולא כולם שמים על זה דגש כמו שהם שמים על זה ברכב שלהם.. שלא כמו ברכבים, שם המהירות היא אולי סימן לכבוד ויוקרה ולא תמיד הכרחית, באתרים היא קריטית ותשפיע על פרמטרים רבים. אתרי וורדפרס, כמו כל מערכת הפעלה אחרת, יכולים להיות מהירים מאוד או איטיים להחריד. בתור בעלי האתר עליכם לדאוג שהוא ייטען כמה שיותר מהר ובאופן כללי שירוץ מהר. למה? משום שזה ישפיע באופן דרמטי על הצלחת הקידום בגוגל, על אחוז נטישה נמוך של גולשים, ועל אפקטיביות והצלחת האתר כולו.

יצירת תבנית מותאמת אישית
וורדפרס מציעה לכל מי שרוצה לבנות אתר מגוון רחב של תבניות קיימות שחלקן אפילו חינמיות לחלוטין. בניית אתר באמצעות התבניו תהקיימות יכולה להיות פשוטה במיוחד, אלא שיש להן חיסרון בולט. התבניות האלו עשויות להיות כבדות במיוחד ולהאט בצורה משמעותית את הטעינה והפעילות של האתר. ברגע שתבחרו יצירת תבנית וורדפרס שמותאמת אישית לצרכים שלכם ותוודאו שהיא קלת משקל, תוכלו לראות כיצד מהירות האתר משתפרת פלאים.

תיקון שגיאות ואופטימיזציה
ברגע שיש שגיאות באתר (תמונות שלא נטענות, דפים לא קיימות, שגיאה 404 וכו') זה משפיע באופן דרמטי על מהירות טעינת האתר. יתרה מזאת, זה גם מוריד את הציון שגוגל נותן לאתר ופוגע באפשרויות הקידום שלו. תיקון שגיאות וביצוע אופטימיזציה לאתר יכול לשפר באופן מובהק את מהירות האתר וחשוב לבצע אותם בתדירות גבוהה ובאופן קבוע.

כיווץ תמונות וקבצים
כמו שאנחנו מכווצים קבצים כדי לשלוח אותם באופן מהיר במייל, כך עלינו לעשות עם קבצים ותמונות שנמצאים באתר שלנו. קבצים כבדי משקל מאיטים משמעותית את האתר ופוגעים בטעינה ובהרצה שלו. ישנן תוכנות שונות לכיווץ קבצים ותמונות לאתרי וורדפרס ויש צורך ממשי להשתמש בהן. לצד זה, ישנם גם מספר תוספים לאתרי וורדפס שיכולים לשפר את מהירות האתר ולתרום לאפקטיביות שלו. שאלו את מקדם האתרים שלכם!