אתרי וורדפרס לעסקים

בתקופה הנוכחית אתר אינטרנט לעסק הוא חיוני יותר ממרבית העובדים. הוא זה שיחזק ויבדל את המותג שלכם, הוא זה שיגרום לכם להגיע ללקוחות רבים יותר, ובסופו של דבר הוא גם זה שיגדיל את הרווחים שלכם

אם אתם עדיין מתלבטים, נבהיר לכם שאין לכם באמת אפשרות לוותר על אתר עסקי. כמו רוב בעלי העסקים בטח גם אתם מתלבטים על איזו מערכת הפעלה לבנות את האתר, והאם לעשות את זה במערכת המובילה והמוכרת : וורדפרס. בתור חברה לבניית אתרים אנחנו בהחלט יכולים לתמוך בהחלטה לעשות את זה בוורדפרס. מדובר במערכת מוכרת, חזקה, מתוחכמת ובעלת שפע של אפשרויות להתאמה אישית ומדויקת לכל עסק.

תבנית וורדפרס מותאמת אישית - זה מה שהעסק שלכם צריך!
אם אתם מכירים מעט את וורדפרס, וודאי שמעתם שהם מציעים תבניות מוכרות שניתן לבחור מהן ולמעשה לבנות עליה את האתר בחינם לגמרי. אפילו לא צריך מתכנת או איש מקצוע בבניית אתרים וכל בעל עסק יכול לבנות לעצמו את האתר בקלות די רבה. לצד התבניות המוכרות, ישנה אפשרות לפיתוח תבנית וורדפרס מותאמת אישית שזו ההמלצה שלנו. נכון שזה מצריך ידע מקצועי ומשימה של פיתוח ותכנות, אבל התועלת שזה יביא לעסק שלכם היא גדולה בהרבה. תבנית מותאמת אישית היא תבנית קלה שמיטיבה עם מהירות האתר ובעיקר מותאמת לצרכים הייחודים שיש לכל עסק בנפרד. תוכלו לשלוט במבנה האתר, בעיצוב, בלחצנים ובכפתורים ובכל דבר שתרצו.

בניית אתר וורפדרס עם תשתית לקידום בגוגל
כשבונים אתר עסקי בוורדפרס חשוב ליצור תשתית לקידום בגוגל. גם אם אין לכם תכניות לקידום האתר שלכם בגוגל, חשוב מאוד ליצור את התשתית הזו במהלך הבנייה. אין לדעת מה טומן לכם העתיד מבחינה עסקית ומאוד יכול להיות שבמהשך כן תרצו לקדם אותו. אם תצרו את התשתית הזו מראש תוכלו לחסוך הרבה זמן וכסף. מדובר על בניה של אתר רספונסיבי (שמתאים לגלישה במגוון רחב של פלטפורמות), תוכן מותאם לקידום, תכנון של מילות מפתח, כותרות וכל מה שקשור לקידום מוצלח ויעיל בגוגל. שאלו את בונה האתרים שלכם!

כמה עולה לבנות אתר וורדפרס לעסק?
כפי שציינו בהתחלה תוכלו להשתמש בתבנית וורדפרס קיימת ולבנות לעצמכם אתר עסקי לגמרי בחינם. כפי שגם כן ציינו, אנחנו ממליצים על בחירה בפיתוח תבנית מותאמת אישית, מה שכן יהיה כרוך בעלות כספית אבל יביא לכם הרבה יותר תועלת. עלות פיתוח אתר בוורדפרס תלויה במספר פרמטרים ולכן מומלץ להציג את הדרישות והצרכים שלכם ולקבל הצעת מחיר . זה יכול לנוע בין כמה אלפים לבודדים לבין עשרות אלפי שקלים, הכל תלוי כמובן במה שבוחרים לעשות.