פיתוח תבניות וורדפרס

אנחנו ב-BGO מדיה עוסקים בבניית אתרי וורדפרס תוך כדי פיתוח תבנית שמותאמת אישית אליכם. כך אנחנו מצליחים ליצור אתרים פרקטיים, מהירים ומדויקים יותר עבור הלקוחות שלנו.

לבנות אתר וורדפרס לבד זו משימה אפשרית ואפילו לא מסובכת כל-כך. אפשר לגשת לקטלוג התבניות, לבחור את התבנית המועדפת עליכם ועליה לבנות את האתר שלכם. לא צריך לדעת לתכנת, לא צריך לדעת לכתוב קוד ולא צריך להיות בעלי ניסיון בפיתוח. אז מה הבעיה ולמה יש בכלל חברות לבניית אתרים? ובכן, התבניות הקיימות של וורדפרס הן טובות , אבל אם תשאלו אותנו הן לא טובות מספיק. כמו כל דבר גנרי, גם התבניות של וורדפרס הן גנריות ואחידות ובלא מעט מקרים אין בהן מקום לצרכים האישיים שלכם.

למה פחות מומלץ לבנות אתר עם תבנית וורדפרס קיימת?
כפי שאמרנו באמצעות תבניות וורדפרס קיימות כמעט כל אחד יכול לבנות לעצמו אתר ואין צורך לשלם לחברה לבניית אתרים. יחד עם זאת, אנחנו מאמינים שהדרך הזו היא פחות מומלצת ונשמח להסביר. התבניות הקיימות הן אולי נוחות וקלות לבנייה אך הן מוגבלות במה שהן מציעות. לא ניתן להתאים אותן לדרישות הספציפיות שלכם ובנוסף לכך המשקל שלהן כבד יותר. זה אומר שמהירות טעינת האתר תהיה איטית, שיהיה יותר קשה לקדם אותו בגוגל ושבאופן כללי הוא ישרת את המטרות שלכם הרבה פחות.

כמה עולה פיתוח תבנית וורדפרס מותאמת אישית?
פיתוח אתרי וורדפרס עם תבנית מותאמת אישית הופך את האתר לשלכם, על כל המשתמע מכך. מבנה האתר יותאם למה שהעסק שלכם צריך, התבנית תהיה קלה וניתן יהיה לקדם אותה בגוגל בקלות רבה יותר, העלות של פיתוח תבנית וורדפרס אינה אחידה ותלויה במשך זמן הפיתוח , בדברים שצריך שיהיו בתבנית, בעיצוב, בחווית המשתמש ובדברים נוספים. מומלץ לשבת עם מפתח האתרים, לבחון מה אתם צריכים, ולבקש הצעת מחיר. המחיר משתנה מתבנית לתבנית ומחברה לחברה.

בונים אתר פעם אחת בחיים! השקיעו בו את כל מה שדרוש וחשבו לטווח הארוך
העלות של פיתוח תבנית וורדפרס, כאמור, אינה קבועה וההמלצה שלנו היא להקדיש לכך תקציב ראוי. אם בונים אתר כמו שצריך ומשקיעים בתבנית מותאמת אישית, האתר יוכל לשרת אתכם לאורך זמן רב מבלי שתצטרכו לעשות בו שינויים. מומלץ להשקיע את הכסף עכשיו ולא להוסיף כל פעם משהו אחר, מה שבסופו של דבר יעלה לכם יותר כסף. חשבו לטווח הרחוק ותכננו אתר עם תבנית מותאמת אישית . כך תוכלו לחסוך כסף ולמקסם את יעילות האתר שלכם.