פיתוח אתרי וורדפרס המתאימים לקידום

פיתוח אתר הוא כמו בנייה של בית חדש. בדיוק כמו בבית גם כשמפתחים אתר צריך לחשוב על הכל, ורצוי לתכנן אותו באופן שימלא את הצרכים שלכם לאורך זמן.

קחו לדוגמה בית שאתם בונים. יכול להיות שבשלב זה חייכם אין לכם צורך בחיבור לגז במרפסת או בספסל רחצה, אלא שרוב האדריכלים יגיעו לכם לעשות להם הכנה, למקרה שתזדקקו להם בהמשך. העלות של הכנת תשתית טובה בבית היא נמוכה יותר מאשר שיפוצים לאחר שהוא כבר קיים. בדיוק כך עובדים הדברים עם אתרי אינטרנט. עדיף לחשוב על כל הדברים שייתכן ותזדקקו להם במהלך הפיתוח של האתר, מאשר לשלם כסף נוסף על תוספות בהמשך. גם אם נדמה לכם שבשלב זה אין לכם צורך בקידום האתר ואתם בונים אותו לשם צרכים אחרים, עדיף ליצור תשתית מותאמת קידום. פיתוח אתרי וורדפרס מותאמים לקידום בגוגל זו המומחיות שלנו ב-BGO מדיה ונשמח לפתח גם עבורכם אתר שהקידום שלו יהיה יעיל ואיכותי יותר.

איך בונים אתר וורדפרס שמותאם לקידום בגוגל?
וורדפרס היא מערכת מצוינת שבאופן כללי נחשבת לידידותית במיוחד עבור קידום אתרים. אלא שלא כדאי לקחת את הדברים שאמרו פשוטם כמשמעת ולהבין מהם שאין צורך בהתאמת האתר לקידום, כי זה לא כך. כדי לפתח אתר מותאם לקידום צריך לשים דגש על כמה דברים: שימוש בתבנית קלה שאינה מכבידה ויוצרת קשיי טעינה, יצירת אתר רספונסיבי שמתאים גם לגלישה בנייד, תכנון נכון של מבנה האתר ודברים נוספים. הסוד לאתר טוב הוא באפיון והפיתוח שלו וחשוב לדאוג שהם יהיו מוכווני קידום, גם אם בשלב הראשוני נדמה לכם שלא תהיו מעוניינים באחד כזה.

בחירת תבנית קלה ומותאמת אישית - הפיתרון המושלם עבור הצרכים שלכם ועבור צרכי הקידום
לוורדפרס יש מגוון תבניות שהם מציעים לשימוש כל מי שבונה אתר, אלא שלרוב מדובר על תבניות "כבדות" יחסית שלא מתאימות לכולם. מעבר לזה שייתכן ולא תמצאו תבנית שתואמת את הצרכים שלכם, תבניות כבדות פוגעות במשימת הקידום. אם תשאלו אותנו נגיד לכם שלאופי התבנית של האתר יש השפעה רבה על הקידום, וככל שהיא תהיה קלה יותר הסיכויים להצלחה הם גדולים יותר. אנחנו ב-BGO מדיה מפתחים אתרי וורדפרס בהתאמה אישית תוך תשומת לב רבה לפיתוח אתר עם תבנית קלה שמותאמת לקידום.

ברור לי שלא אשקיע בקידום, האם בכל זאת שווה לבזבז על זה את הכסף?
זו אחת השאלות שאנחנו נשאלים הכי הרבה ולכולם אנחנו עונים את אותה התשובה: "כן! שווה לכם להוציא על זה את הכסף עכשיו". אנחנו באופן אישי מאמינים גדולים בקידום ומאמינים שהוא יכול לסייע כמעט לכל עסק. אבל גם אם אתם ממש לא מעוניינים לקדם את האתר שלכם בגוגל, חשוב שהפיתוח יהיה מותאם לקידום. העבודה ליצור תשתית כזו בשלב פיתוח האתר היא מינורית מאשר לאחר שהאתר כבר באוויר. זוכרים את הדימוי שפתחנו בו על בניית בית ויצירת חיבור לגז במרפסת? אז עכשיו זה הזמן שלכם לחשוב קדימה אל העתיד. והעתיד, כידוע, הוא מפתיע ובלתי צפוי.