בניית אתרי וורדפרס

פיתוח אתרי WORDPRESS בתבניות מעוצבות ומותאמות אישית

בעלי עסקים יקרים, אם הגעתם לכאן אז כנראה שגם אתם הבנתם שלא תוכלו להמשיך עוד הרבה זמן בלי אתר לעסק שלכם. אחרי שביררתם ובדקתם הבנתם שאתם רוצים שזה יהיה אתר וורדפרס, בדומה למה שרוב בעלי העסקים בוחרים. וורדפרס היא מערכת ניהול פשוטה למדי שלמעשה כל אחד יכול להפעיל ולהזין בה תכנים, גם אם אין לו כל ניסיון בתחום ואחרי בניית האתר תוכלו למעשה לתפעל אותו כמעט בעצמכם. אלא שלא הכל וורוד כל-כך וגם אם החלטתם שהאתר שלכם יהיה בנוי על וורדפרס, יש עוד כמה החלטות שצריך לקחת בדרך וכדאי שהן יהיו מושכלות לטובת אתר מהיר ואיכותי יותר. הנה כמה דברים שכדאי לדעת על בניית אתרים בפלטפורמה המדוברת הזו.

כל אחד יכול לבנות אתר וורדפרס אבל לא כל אחד יכול לעשות את זה טוב
העניין עם מערכת הניהול של וורדפרס הוא שלמעשה כל אחד יכול לבנות באמצעותה אתר אינטרנט. ישנן תבניות קבועות שכל אחד יכול לבחור ולהלביש עליהן את העיצוב הנבחר. לכאורה זה פשוט וקל וכולם יכולים לבנות כך אתרים, אלא שלבניות קבועות וגנריות יש גם לא מעט חסרונות. אמנם זה מאפשר לכם לקנות אתר במחיר זול במיוחד, אך יש ספק גדול באשר למקצועיות ולאיכות של האתר. אתר עסקי חייב להיות מהיר, מתקדם, בעל חווית משתמש טובה, אמין ומדויק. רוב התבניות הקבועות של וורדפרס לא מאפשרות להגיע לתוצאה מספקת ולכן רק בוני אתרים מקצועיים שמסוגלים ליצור תבנית מותאמת אישית יוכלו לספק לכם את התוצאה הטובה.

בניית אתרי וורדפרס עם תבנית מותאמת אישית - זה מה שאתם צריכים!
לצד התבניות הקבועות של וורדפרס ניתן גם ליצור תבנית מותאמת אישית. במקרה הזה התהליך מורכב יותר ולמעשה לא כל אחד יכול לעשות זאת. דרוש ידע מקצועי בפיתוח ותכנות ורק בוני אתרים עם ניסיון בתחום יוכלו לעשות זאת. אמנם המחיר של בניית אתר מותאם אישית בוורדפרס הוא יקר יותר, אבל התוצאה הרבה יותר מוצלחת. ניתן כך ליצור תשתית לקידום האתר, להפוך אותו למהיר הרבה יותר, לשפר את ביצועי האתר ובאופן כללי לבנות אתר שמותאם לצרכי העסק ומשרת אותם בצורה הטובה ביותר.

מחיר זול הוא לא הכל! האתר שלכם הוא הכל. השקיעו בו!
אנחנו בטוחים שיש לכם המון הוצאות לעסק ושאתם מנסים לחסוך איפה שאפשר, אבל בניית אתר הוא לא המקום הנכון לחסוך בו. אתר עסקי אמור בסופו של דבר לחזק את המותג שלכם, להגדיל את מאגר הלקוחות שלכם ואת מחזור הרווחים שלכם. בניית אתר וורדפרס מותאם אישית אולי תעלה יותר, אך לטווח הרחוק ההשקעה תהיה משתלמת. אנחנו ב-BGO מדיה בונים אתרי וורדפרס תוך פיתוח תבניות ייחודיות ומקוריות שמאפשרות ביצועים מושלמים לאתר. נשמח לעמוד לצידכם!