בניית אתרים מיוחדים

אנחנו ב-BGO מדיה מקימים אתרי אינטרנט בהתאמה אישית לכל אחד ואחד. אתם יכולים לקרוא לזה "אתרים מיוחדים", אבל אצלנו זה כבר דבר רגיל שבשיגרה.

כשאנשים עומדים בפני בנייה של בית חדש או שיפוץ של בית קיים הם רוצים שהוא יתאים באופן מדויק אליהם. שמספר החדרים יתאים למספר בני הבית, שגודל המרפסת תתאים לצרכי האירוח שלהם, שהמטבח יתאים להרגלי הבישול שלהם ובאופן כללי שכל חלק וחלק בבית יבטא אותם. יש אנשים שיקראו לזה "בית מיוחד", אנחנו מעדיפים לקרוא לזה בית שנבנה בהתאמה אישית. אותו הסיפור בדיוק מתקיים עם בניית אתר אינטרנט לעצמכם. גם במקרה הזה הוא חייב להתאים באופן מדויק אליכם ולצרכים שלכם ולכן ממש לא מומלץ לבנות אתרים בתבנית קבועה שלא ניתנת לשינויים. לכל עסק ולכל אדם יש מאפיינים וצרכים אחרים ולכן לא יכול להיות שלשני אנשים שונים יהיה אותו אתר שהדבר היחיד ששונה בו הוא העיצוב.

עיצובים מיוחדים שמושכים גולשים ולקוחות פוטנציאלים
העיצוב של האתר שלכם הוא למעשה כרטיס הביקור שלכם. הוא הדבר הראשון שהגולשים שלכם רואים ולכן הוא צריך להיות מרשים ומיוחד. שימו לב שעיצוב אתרים טוב זה לא בהכרח עיצוב צעקני או צבעוני. לפעמים דווקא העיצוב השקט והעדין הוא זה שעושה את העבודה. כמובן שהכל צריך להיות מותאם לערכי המותג שלכם ולהיעשות לאחר אפיון ומחשבה רבים. עיצוב נכון מצליח להשאיר את הגולשים זמן רב יותר באתר שלכם, וכתוצאה מזה תוכלו בקלות רבה יותר להפוך אותם ללקוחות שלכם.

חווית משתמש איכותית וביצועים גבוהים
עיצוב הוא חשוב אך הוא לא הדבר היחיד שהופך אתר למיוחד ומוצלח. חווית משתמש היא משהו שצריך לשים עליו דגש גדול והיא זו שתקבע את הייחודיות של האתר שלכם ואת הצלחתו. הכוונה היא למבנה של האתר, לכפתורי ההפעלה שלו, לאפשרויות שנמצאות בו ולכל מה שעושה את השימוש בו לנוח ונעים. חווית משתמש טובה היא תוצר של אפיון אתרים מעמיק ואיכותי ורק כך ניתן לבנות אתר מיוחד ואיכותי.

אתר שמותאם אליכם ולא להפך! - זה המתכון להצלחה
בשנים האחרונות אנו עדים לאפשרויות רבות של בניית אתרים לפי תבנית מסוימת. מצד אחד זה נוח וקל והופך את כל הסיפור למהיר למדי. מצד שני, זה בדיוק מה שפוגע בייחודיות של האתר ומה שמביא לנו המון אתרים שנראים ומרגישים בדיוק אותו הדבר. אנחנו ב-BGO מדיה מאמינים שאתרים צריכים להיות מותאמים אליכם ולא להפך. הם צריכים לבטא את המאפיינים של קהל היעד שלכם, את המאפיינים של העסק שלכם ואת הצרכים שלכם. ככה מתבטאת ייחודיות!