פרסום ממומן ביוטיוב

נתון שכדאי לזכור: רק בישראל משתמשים ביוטיוב למעלה מ-3 מיליון משתמשים!!!

זה לא שאנחנו לא מנסים להפתיע אתכם או להמם אתכם עם הנתון הזה, כמו שאנחנו רוצים להגיד לכם שאין סיכוי שקהל היעד שלכם נמצא ממש שם. זה אומר שאם עדיין אין לכם פרסום ממומן ביוטיוב אתם מוכרחים לדאוג לעצמכם לכזה מבלי לבזבז זמן מיותר. הפרסום ברשת היוטיוב מתבצע באמצעות סרטוני וידאו והוא כולל מספר רב של אפשרויות. צרו סרטוני פרסומת יצירתיים שמותאמים ליו טיוב, דאגו לפלח את הקהל בצורה מדויקת ולהציג את הפרסומות במקומות המתאימים, הקפידו על פרסום חכם ומדויק - ותראו תוצאות. נשמע מסובך? אנחנו כאן כדי לעזור. הפרסום ב- YOUTUBE עובד!

יצירת סרטוני פרסומת ליוטיוב
יוטיוב מציעה שלל אפשרויות למפרסמים: אלו יכולות להיות מודעות שמופיעות בצד המסך, סרטוני פרסומת שמופיעים בתחילת הסרטון וניתן לדלג עליהם כעבור 5 שניות וגם כאלו שלא ניתן לדלג עליהם. לכל אחת מהאפשרויות מחיר שונה והבחירה צריכה להיות מונעת משיקולי תקציב. פרסומות ביוטיוב אינן דומות לפרסומות בטלוויזיה, בגוגל או בכל מקום מחר. הן צריכות להיות מהירות, חדות, יצירתיות ומגוונות. כיוון שמי שמשתמש ביוטיוב ינסה לדלג על הפרסומות כמה שיותר מהר, עלינו ליצור סרטונים חכמים שיגברו על המכשול הזה ויצליחו להעביר מסרים למרות קיומו.

פילוח קהל בפרסום ממומן ביוטיוב
נכון שלא הייתם רוצים שהילד שלכם יצפה בסרטונים ביוטיוב ובמהלכם יהיו לו פרסומות חושפניות לאמצעי מניעה? לצערנו דברים קורים והם תוצר של פילוח קהל לא נכון. מעבר לזה שמדובר בתכנים שלא תמיד מתאימים, זהו גם בזבוז כסף כיוון שאתם לא באמת מגיעים לקהל היעד שלכם ולא יכולים להפוך אותם ללקוחות שלכם. הטירגוט והפילוח ביוטיוב הן משימות מורכבות אך אם מבצעים אותן במקצועיות ניתן להשיג תוצאות מצוינות.

יתרונות הפרסום ב- Youtube
אז את זה שמדובר במנוע החיפוש השני בגודלו בעולם (אחרי גוגל) כבר הבנו. את זה שבכל שבוע משתמשים בו למעלה מ-3 מיליון ישראלים כבר הפנמנו. ומה עוד? אילו עוד יתרונות יש לפרסום ממומן ביוטיוב? טוב ששאלתם. הפרסום ביוטיוב נחשב לאפקטיבי במיוחד בגלל מחירו האטרקטיבי - בהשוואה לפרסום בטלוויזיה למשל המחיר זול בהרבה. יתרון נוסף הוא מעורבות הגולשים ביוטיוב: בעוד בצפייה בטלוויזיה הצופים הם פאסיביים, ביוטיוב הם אקטיביים ומעורבים. הם יכולים להגיב לסרטונים, לבצע הקלקות ומעברים לדף הנחיתה או לאתר שלנו ואפילו לשתף. כל אלו הופכים את הפרסום ביוטיוב ליעיל במיוחד ובתור מנהלי עסקים ממש לא כדאי שתוותרו עליו.