סרטוני פרסומת ליוטיוב

אתם פשוט לא יכולים להרשות לעצמכם לא להיות ביוטיוב

לא ספק מדובר במנוע החיפוש השני בגודלו (אחרי גוגל) ובכל יום שאתם לא שם אתם מפספסים המון לקוחות. יש מגוון אפשרויות פרסום ביוטיוב וכדי להפוך את הפרסום שלכם לבאמת אפקטיבי אתם מוכרחים לעשות את זה באופן מדויק ומקצועי. אלו יכולות להיות מודעות שמופיעות לצד הסרטונים, מודעות שמופיעות לפני התחלת הסרטון, כאלה שמופיעות במהלך הסרטון וניתן לדלג עליהן, מודעות שאי אפשר לדלג עליהן ויש גם אפשרויות לקידום אורגני ביוטיוב, ללא עלות. מחיר פרסום סרטונים ביוטיוב משתנה בהתאם לסוג המודעה שתבחרו וברוב המקרים מדובר בכלי יעיל ביותר.

עריכת סרטון פרסומת ל- YOUTUBE
אחרי שהבנתם שאתם חייבים להראות נוכחות ביוטיוב הגיע הזמן לגשת למשימה וליצור סרטון פרסומת לעסק שלכם. פרסומות ביוטיוב הן לא כמו פרסומות בטלוויזיה והעריכה שלכן צריכה להיות מותאמת לפלטפורמה הייחודית הזו. כיוון שיש אופציה של "דלג על הפרסומת" הסרטון צריך להיעשות בחוכמה כדי להתגבר על המכשול הזה. אנחנו לא מצפים שהגולשים יוותרו על כפתור הדלג ויבקשו מרצונם החופשי לצפות בפרסומת, אבל כן יש צורך לתפוס את העיניים שלהם ולהעביר את המסר כמה שיותר מהר. עריכת סרטונים ליוטיוב היא מהירה, קיצבית, עניינית ואין בה מקום לטעויות.

חברה שמפיקה סרטוני פרסומת ליוטיוב
פרסום באינטרנט נחשב ליעיל במיוחד ואם מקפידים לעשות את זה נכון אפשר להשיג תוצאות טובות מאוד עבור העסק. עריכת סרטוני וידאו היא המומחיות שלנו ב- BGO מדיה ואנחנו עוסקים בכך בהצלחה כבר שנים רבות. נלווה אתכם לאורך כל הדרך, משלב החשיבה על הקונספט, דרך הצילום, העריכה ועד לביצוע פעולות קידום ביוטיוב. נדאג שהסרטון יהיה יצירתי ומיוחד ושישקף את הערכים והיתרונות של המותג שלכם בצורה הטובה ביותר.

קידום אורגני ביוטיוב
יוטיוב הפכה כבר מזמן לפלטפורמה יעילה מאוד עבור קידום אורגני. למעשה כל אחד יכול להעלות סרטונים ליוטיוב ולנסות כך לקדם ולהפיץ את עצמו ללא כל עלות. סרטונים שיזכו לצפיות גדולות במיוחד יוכלו לתרום גם לנראות העסק שלכם וגם יוכלו להכניס לכם כסף. נשמע פשוט? אז זהו, שכדי להגיע להישגים כאלה צריך לעבוד קשה וליצור סרטון ויראלי, מבריק, יצירתי ומיוחד. תוכלו לפתוח לעצמכם ערוץ אישי ביוטיוב שבו תפיצו את כל הסרטונים שלכם באופן חינמי לחלוטין, תוכלו לשתף אתכם באתרים וברשתות ולנסות כך להגיע לכמה שיותר אנשים.