עריכת וידאו לעסקים

בתור מנהלי שיווק ועסקים המשימה הגדולה ביותר שלכם היא לנצח את המתחרים שלכם

זה לא רק עניין של כבוד, יוקרה והצלחה. כמובן שגם התחושות האלו חשובות אבל ניצחון המתחרים שלכם גורר בעקבותיו עלייה של מעמד המותג, הגדלת מאגר הלקוחות ועליית רווחי העסק. אלו הן המטרות החשובות ביותר ובשביל להשיג אותן צריך להתאמץ ולחשוב כל הזמן איך לחדש, לגוון ולהיות טובים יותר מהמתחרים שכם. סרטוני וידאו לעסק שלכם הם אמצעי חשוב ואפילו הכרחי שיעזור לכם לבלוט מעל כולם. חשוב להקפיד שאלו יהיו סרטונים יצירתיים ולא שגרתיים, כאלה שיגרמו לכולם לעצור עליהם ולבחור דווקא בכם. תנו לנו להפיק, לצלם ולערוך וידאו לעסק שלכם. אנחנו מבטיחים לנצל את הידע והניסיון שצברנו בתחום וליצור לכם סרטון מקורי, חדשני שמתאים באופן אישי לעסק שלכם.

הפקת סרטוני תדמית לעסקים
כמו שלא הייתם חושבים בכלל להסתדר בלי מזכירה, רואה חשבון או מנהל שיווק - כך אל תוותרו בשום פנים ואופן על סרטון תדמית לעסק שלכם. מדובר ב"מוצר" חובה והכרחי שתוכלו להפיץ בערוצי המדיה השונים ולדאוג כך שקהל היעד שלכם ישמע ויכיר אתכם. ניתן להטמיע את סרטון התדמית באתר שלכם או בדף הפייסבוק שלכם וניתן להשתמש בו בתור סרטון פרסומת לעסק ולהפיץ אותו באמצעות קידום ממומן בגוגל או בפייסבוק. דאגו שהסרטון שלכם לא ייראה כמו שאר הסרטונים ושהוא יצליח ליצור אצל כל מי שצופה בו תחושה שהוא חייב להשתמש בשירותים שלכם. נשמח לעזור לכם לעשות את זה.

עריכת סרטונים מקצועיים לעסק
קידום עסק באינטרנט זה עסק רציני ואין בו מקום לפשרות. גם אם מציעים לכם סרטון תדמית או וידאו לעסקים במחיר זול (ולעתים אפילו בחינם!), לא מומלץ להתפתות אחר הצעות כאלה. ברוב המקרים מי שמציע סרטונים במחירים זולים באופן מחשיד יגיש לכם תוצר סופי ברמה נמוכה. התייחסו לעסק שלכם ברצינות ובחרו רק בחברה מקצועית לעריכת סרטוני וידאו לעסקים. סרטון הוידאו הוא כרטיס הביקור שלכם! אל תחסכו בזה.

הפקת סרטוני פרסומת לאינטרנט
שיווק באינטרנט הוא תחום שעומד בפני עצמו ויש לו כללים וחוקים שנוגעים רק אליו. סרטוני פרסומת לטלוויזיה אינם מתאימים לאינטרנט וחשוב לשים לב לכך. שיווק באינטרנט יכול להיות יעיל ואפקטיבי במיוחד אם מקפידים לעשות זאת נכון. חשוב לזכור שהגולשים באינטרנט מדלגים על פרסומות כמה שהם יכולים, מה שאומר שצריך להתאמץ מאוד כדי לגרום להם לעצור על הפרסומת שלכם. זה צריך להיות סרטון קצר, מהיר, חדשני, יצירתי ומעניין. זה חייב להיות סרטון שכבר מהשנייה הראשונה שלו הוא מרתק ומסקרן. זוהי הדרך היחידה ליצור סרטוני פרסומת לאינטרנט באופן שיצליח לגרום לאנשים להכיר אתכם ולשמוע עליכם. רק ככה מנצחים בתחרות מול המתחרים שלכם!