עריכת סרטון תדמיתי

הבן של השכנה למדה קולנוע בתיכון ואמרה שתוכל לעשות לכם סרט תדמיתי לעסק?

רגע לפני שאתם סוגרים איתה כדאי שתחשבו עוד פעם על העניין. וידאו תדמיתי, כשמו כן הוא. תפקידו ליצור לכם תדמית גבוהה, לשפר אותה, לחזק אותה ולהפיץ את הבשורה עליכם לכל מי שרוצה לשמוע (וגם למי שלא). בדיוק בגלל שיש לו משקל כל-כך גדול אין מקום לפשרות ואין מקום לחובבנות. אז תודו בנימוס לבת של השכנה ודאגו לעצמכם לסרטון תדמית מקצועי שיספר לכולם כמה אתם טובים, מבריקים ומובילים בתחומכם. מתקשים לחשוב איך להעביר את המסרים האלו? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. אנחנו ב- BGO מדיה מפיקים סרטוני תדמית מ-א´ ועד ת´. החל משלב החשיבה על הקונספט, דרך כתיבת התסריט, הצילומים והעריכה.

סרטון תדמית לפייסבוק
כשיוצרים סרטון תדמית לפייסבוק יש לקחת בחשבון את הפלטפורמה הייחודית הזו ולהתאים את הסרטון למאפיינים הספציפיים שלה. יש ליצור סרטון קצר שיתפוס את העין בשנייה הראשונה ויגרום לגולשים לעצור ולצפות בו. זוהי משימה לא פשוטה בהתחשב בעומס הפרסומות והתכנים שרצים ומתחלפים בפייסבוק בכל רגע נתון. למרות הקושי והאתגר, זה בהחלט אפשרי וכדאי לנצל את הפייסבוק להפצת המסרים והערכים של העסק שלכם.

סרטוני תדמית למוצרים
בשנים האחרונות יותר ויותר חברות ועסקים מבינים שסרטוני תדמית למוצר הם דרך מצוינת לשווק מוצר ספציפי ולהגדיל את הזדמנויות המכירה שלו. איך זה עובד? מפיקים סרטון שמספר על המוצר בדרך יצירתית ומעניינת שתגרום ללקוחות להבין שהם חייבים את המוצר הזה לעצמם. את סרטון התדמית הזה ניתן להטמיע באתר וניתן להפיץ בפרסום בגוגל, בפייסבוק, ביוטיוב וברשתות חברתיות נוספות. אם נקפיד על קונספט יצירתי ועל עריכת סרטוני תדמית חכמה ומקצועית נוכל להשיג מטרות גדולות וחשובות עבור המותג שלנו.

סרטוני תדמית באנימציה
אם אתם "מסתובבים" הרבה באינטרנט וודאי נתקלתם בסרטוני האנימציה ששוטפים כל חלקה טובה בהם. העניין עם סרטוני האנימציה הוא שהם תופסים את העין ומצליחים "לעצור" גולשים עליהם. הם יפים, מושכים ואם הם נעשים בצורה מעניינת וחכמה הם יכולים לשרת את תדמית העסק בצורה נהדרת. כדאי להקדיש עבור סרטון תדמית תקציב ראוי שכן בסופו של דבר העלות יכולה להיות משתלמת ולהחזיר את עצמה.