סרטוני מידע באנימציה

ככל שהם יהיו מושקעים יותר ויצירתיים יותר, הם יעידו לטובה על המותג שלכם, גם אם מדובר "רק" בסרטון מידע או הדרכה

זה נכון שאפשר לתת מידע והדרכה בדרך "יבשה" ורגילה וזה נכון שהסרטונים האלו הם ברוב המקרים לא סרטונים שיווקיים, ולמרות זאת כדאי לכם להשקיע בהם. אפילו אם הסרטונים האלו לא מיועדים כדי להביא עוד לקוחות, חשוב לזכור שהם יוצאים תחת השם של המותג שלכם. אז איך עושים את זה? על סרטוני אנימציה שמעתם? אלו סרטונים מאוירים שמצליחים להעביר מסרים ברורים בדרך יצירתית משולבת עם הומור. זו הדרך שלכם ליצור סרטון הדרכה "קצת אחר" שמצד אחד יעביר את כל המידע שאתם רוצים, ומהצד השני יעשה לכם שם של מותג או מקום מעודכן ומתקדם. אנחנו ב- BGO מדיה יוצרים סרטוני אנימציה לעסקים קטנים או גדולים ונשמח לעזור גם לעסק שלכם להיות יצירתי, חדשני ומעניין.

סרטוני אנימציה לעסקים
בימים בהם התחרות בעולם העסקים היא כל-כך גדולה (וזה נכון כמעט לכל התחומים), מנהלי שיווק חושבים כל הזמן כיצד לבלוט מעל המתחרים. אז גם אם המוצר שלכם הוא הכי טוב מכולם, ואפילו אם הוא נמכר במחיר הידידותי ביותר, זה לא תמיד יספיק. כדי לנצח בתחרות תצטרכו לשווק את עצמכם בצורה היצירתית והמיוחדת ביותר. סרטון אנימציה שיווקי הוא דרך מצוינת לעשות זאת והוא יכול לתרום לכם במיוחד.

כמה עולה סרטון אנימציה?
סרטוני אנימציה אלו סרטונים שהעבודה עליהם רבה במיוחד. זה נכון שאין ימי צילום ואין שחקנים, אך עבודת האיור וההנפשה דורשת מאמץ ושעות רבות מאוד. בגלל זה מחיר סרטוני אנימציה יכול להיות לפעמים יקר יותר ממחירי סרטונים רגילים. המחיר הסופי נקבע לפי אורך הסרטון, מורכבות ההנפשה ושעות העבודה שנדרשות כדי לסיים אותו. על אף שזה עשוי לצאת מחיר גבוה מיצירת סרטון "רגיל", חשוב לזכור שהייחודיות הגדולה של סרטוני אנימציה תורמת רבות לעסק והם בהחלט יכולים להחזיר את ההשקעה.

סרטון תדמית אנימציה
כשחושבים על קונספט לסרטון תדמית צריך לחשוב על מקוריות, חדשנות, יצירתיות, גיוון ובעיקר צריך לחשוב "מחוץ לקופסה".אם תעבירו מסרים כמו אלו בווידאו התדמיתי שלכם, תוכלו ליצור רושם זהה גם על החברה שלכם. אז במקום ליצור סרטון תדמית משעמם ומיושן, הגיע הזמן להתקדם לסרטוני תדמית באנימציה. הם צעירים, מעודכנים, מעניינים ותופסים את העין בין שלל הסרטונים האחרים שמופצים ברשת. זו הדרך הטובה ביותר שבאמצעותה תוכלו לבלוט מעל השאר ולדאוג שכמה שיותר אנשים באמת יצפו בסרטון ויתוודעו לעסק שלכם.