הפקת סרטונים לפייסבוק

בתור בעלי עסקים אתם וודאי יודעים כי הפייסבוק הוא זירה שיווקית מצוינת בשבילכם

בכל רגע נתון יש בפייסבוק המון אנשים שיכולים להיחשף למותג שלכם ואסור לכם לוותר על ההזדמנות הזו. אלא שלמרות שהפוטנציאל הגבוה, חשוב לתת את הדעת על כך שאנשים מגיעים לפייסבוק בשביל דברים ספציפיים: לצרוך תוכן מהקבוצות השונות , לראות מה חברים שלהם עושים ולדבר איתם, לעקוב אחרי עמודים מסוימים ועוד. הם לא באים (רובם לפחות) בשביל לצרוך פרסומות אבל זה עדיין לא אומר שלא נצליח לפרסם להם. פייסבוק יכולה להיות זירת שיווק מצוינת והיא יכולה לתרום לעסק שלכם הרבה, אם רק תדעו לפעול בה נכון. אז איך עושים את זה נכון? דואגים להפיץ בה תוכן שיווקי יצירתי ומיוחד, כזה שיצור חשיפה גדולה ולא יבלע בין בליל הפרסומות הגדול. סרטוני וידאו לפייסבוק יכולים לסייע לכם במשימה הזו, ואנחנו ב-BGO מדיה יכולים לסייע לכם להפיק ולערוך אותם. נשתמש בידע ובניסיון שצברנו בכתיבת תסריטים, חשיבה על קונספט, צילום ועריכת סרטונים שיווקיים שבאמת עובדים.

סרטון שיווקי לפייסבוק
הפייסבוק אינו דומה לטלוויזיה, לקולנוע או לכל מקום אחר. הקשב ותשומת הלב של האנשים שגולשים בפייסבוק הם נמוכים הרבה יותר ועליכם "להילחם" עליהם במאמצים רבים. סרטון שיווקי לפייסבוק צריך להיות קצר במיוחד ולהעביר את המסר תוך זמן קצוב. הוא צריך לתפוס את עיני הגולשים בשניות הראשונות וכל רגע בו צריך להיות מתוכנן בקפידה. הוא חייב להיות יצירתי, אחר,"מחוץ לקופסה" וכזה שלא יהיה דומה לאף דבר אחר שמסתובב בפייסבוק. רק אם נקפיד על אלו נוכל ליצור סרטון שהגולשים באמת יעצרו ויצפו בו ולא יגוללו אותו כלא היה.

הפקת סרטונים לפייסבוק מחיר
כמו בכל דבר אחר גם בתחום של הפקה ועריכת סרטונים לפייסבוק תוכלו למצוא קשת שלמה של מחירים. יהיו חברות שיציעו לכם סרטונים בעלות נמוכה באופן מחשיד וכאלו שיתנו לכם הצעת מחיר גבוהה במיוחד שאינה עומדת בתקציב שלכם. המחיר הסופי הוא תלוי בסוג הסרטון, באורכו, באמצעים הדרושים להפקתו (שחקנים, אנימציה, איורים וכו´) ובשעות העריכה הדרושות עד לתוצר הסופי. אנחנו ממליצים לא לחסוך בעניין ולבחור חברה מנוסה לצורך העניין. זכרו כי סרטונים שיווקיים לפייסבוק אמורים להביא לכם לקוחות ולהגדיל את הרווחים שלכם. לפיכך ההשקעה הכספית אמורה בסופו של דבר להחזיר אותה.

איך מעלים סרטון לעמוד עסקי בפייסבוק?
אחרי שיצרתם את הסרטון המושלם הגיע הזמן שכולם יראו אותו וישמעו עליו. פייסבוק נותן לכם אפשרות להעלות סרטונים לעמוד העסקי שלכם בדרך פשוטה ומהירה, אלא שלא תמיד החשיפה תהיה גבוהה כל-כך. אם כבר השקעתם תקציב גדול בהפקת סרטון לפייסבוק כדאי שגם תשקיעו בקידום שלו כדי שיגיע לכמה שיותר אנשים. בחודשים  האחרונים אנו עדים למגמה בולטת לפיה עסקים שלא משקיעים ביצירת קידום ממומן בפייסבוק לא זוכים לחשיפה לגולשים. אם פעם היה ניתן לפרסם כמעט בחינם, הרי שכיום פייסבוק מקשה על עסקים ודורשת תשלום ותגמול תמורת הפרסום שהיא מאפשרת.