וידאו תדמיתי לעסקים

גם אם התחרות בתחום שלכם היא קשה במיוחד אין סיבה שתוותרו מראש על האפשרות לנצח אותה ולבלוט מעל המתחרים

בתור בעלי עסקים או מנהלים שיווקיים אתם צריכים לדאוג שישמעו אתכם, שידברו עליכם ושיראו אתכם. אם תצליחו ליצור נוכחות גבוהה תוכלו לתרגם אותה לרווחים כלכליים ולצמיחה של העסק שלכם. אז איך עושים את זה? עם פרסום כמובן, אבל לא סתם פרסום אלא פרסום שיוצא מהקופסה ושתואם לערכי המותג שלכם ולמרות השיווקיות שלכם.  ככל שתגוונו ותחדשו ותקפידו על תוכן יצירתי, כך תוכלו לפרסם את עצמכם טוב יותר. אז אם כבר בגיוון ויצירתיות עסקינן, וידאו תדמית לעסק כבר יש לכם? עוד לא? אל תחכו יותר מידי! בשביל זה אנחנו כאן. חברת BGO מדיה מספקת פתרונות דיגיטליים מתקדמים לעסקים ובניהם גם יצירת סרטוני תדמית מותאמים אישית.

סרטוני תדמית לעסק
סרטון תדמית לעסק הוא בין אבני הדרך החשובות ביותר בתכנית השיווקית שלכם. תוכלו להטמיע אותו באתר שלכם, לשלוח ללקוחות, לפרסם באמצעותו בגוגל וברשתות החברתיות וכן שימושים נוספים. גם אם התקציב שלכם מוגבל, לא כדאי לוותר על יצירת סרטון וידאו תדמיתי שכן ההשקעה בו יכולה להחזיר את עצמה ולהיות משתלמת ביותר. בחרו בחברה אמינה ובעלת ניסיון שתוכל להפיק ולערוך לכם סרטון תדמית יצירתי שלא נראה כמו סרטוני התדמית הרגילים.

עלויות הפקת סרטון תדמית
הפקת סרטון תדמית לעסקים מתחילה משלב החשיבה על הקונספט, ממשיכה לשלבים של כתיבת תסריט, צילומים ועריכת הסרטון עד לתוצר המוגמר. מחיר סרטוני תדמית לעסקים תלוי באורך הסרטון ובמורכבות ההפקה הדרושה לו. זה יכול להיות סרטון במחיר נוח במיוחד שאינו דורש צילומים ועריכה רבים מידי (אך עדיין "יעשה את העבודה") וזה יכול להיות סרטון מורכב יותר שיתומחר בעלות גבוהה יותר. אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר כדי שביחד נגבש קונספט בהתאם לתקציב שלכם.

סרטון תדמית למוצר
כשיש לכם מוצר חדש (או ישן) אתם צריכים לעשות הכל כדי שהוא יימכר, וכמה שיותר. וידאו למוצר יעזור לכם להפיץ את הבשורה ואם תקפידו על הפקת סרטון יצירתי במיוחד, תוכלו להגדיל את סיכויי ההצלחה. בשנים האחרונות יותר ויותר מותגים בוחרים ליצור לכל מוצר (או למוצרים ספציפיים) סרטון וידאו משלהם בניסיון להגביר את המודעות אליהם ולהוביל אותם לצמיחה. אלו יכולים להיות סרטונים קצרים במיוחד וכאלה עם קונספט ייחודי שמעביר מסר חד וברור בתוך זמן קצוב וקצר מאוד.