סרטונים למסכים בבתי עסק

שימו את הזרקור על המוצרים והשירותים החשובים שאתם רוצים שהלקוחות שלכם יכירו - רגע לפני שהם מגיעים לקופה

פרסמתם בכל מדיה דיגיטלית אפשרית, השקעתם גם במוצרים ממותגים ואפילו דאגתם לפרסומת קטנה בעיתון המקומי. אז מה עכשיו? עכשיו זה הזמן להתקדם צעד אחד נוסף בפרסום העסק שלכם ולדאוג שיהיו לכם מסכי תצוגה עם סרטונים שמותאמים אליכם. מדובר בשיטת פרסום חדשנית ומתקדמת שתאפשר לכם לחדד מסרים, לחזק את מיתוג העסק שלכם ולבדל אותו, ליצור למותג תדמית טובה בהרבה וכן, בסופו של דבר גם להגדיל את מחזור הרווחים. איך עושים את זה? למי זה מתאים ולמי לא? כמה זה עולה? וכל מה שכדאי שתדעו על מסכי תצוגה עם סרטונים לעסקים ממש כאן

חברה מומלצת להפקת סרטונים למסכי תצוגה בבית עסק
אתם יכולים להכין בעצמכם מצגת פשוטה בפאוואר פוינט ולשדר אותה על מסך בעסק שלכם. האם זה יהיה אפקטיבי? כנראה שלא. שימו לב שלא כל תוכן ויזואלי באשר הוא יעשה את העבודה, ואם כבר השקעתם ברכישה והתקנה של מסכים, דאגו שגם התוכן יהיה איכותי ומותאם לעסק שלכם. אנחנו ב-BGO מדיה מפיקים ועורכים סרטונים ותוכן ויזואלי למסכי לד. נשמח ללוות אתכם החל משלב הקונספט ועד לשידור הסרטונים.

סרטונים למסכים בבתי עסק - האם זה מתאים לכולם?
על פניו כל תוכן ויזואלי ובטח שסרטוני וידאו אמורים לתרום לפרסום יעיל ואפקטיבי. אפשר לומר שזה נכון לכל סוג של עסק כולל לנותני שירות שאין להם תכנים ויזואלים רבים במיוחד, כמו למשל עורכי דין. במקרים אלו "פיצוח" הקונספט יהיה מאתגר יותר, אבל זה בהחלט יהיה אפשרי. אנחנו מאמינים שעם פרסום סרטונים מדויקים ומותאמים לתחום העיסוק כל עסק יכול להרוויח.

עלויות הפקה ושידור סרטונים במסכים בעסקים
אין מחיר אחיד להפקה של סרטון למסכי עסקים וזה תלוי באורך ובמורכבות הסרטון, בחברה שמבצעת את התהליך ובתקציב שלכם. מה שכן, חשוב להבין שהעלויות הן גבוהות יותר מהפקה של שלט קטן או אפילו קטלוג פשוט. יחד עם זאת, האפקטיביות היא גבוהה ולכן ההשקעה משתלמת ויכולה להחזיר את עצמה. עסקים שמשקיעים בסרטונים איכותיים במסכים יוצרים לעצמם תדמית חזקה, חדשנית ומתקדמת.