תיק עבודות אתרי אינטרנט

העסק שלכם נראה כמו שהאתר שלכם נראה

דחיתם את זה כמה שאתם יכולים ועכשיו הבנתם שפשוט אין לכם ברירה ואתם חייבים אתר אינטרנט. חשוב לכם שהוא יהיה מעוצב ונגיש, שחווית המשתמש שלו תהיה גבוהה, שהוא יהיה מתאים עבור קידום אורגני, ובאופן כללי שהוא יביא לכם הצלחה. אז איפה מתחילים? איך בוחרים חברת לבניית אתרים? תיק עבודות של אתרי אינטרנט הוא דרך מצוינת להתרשם מיכולות החברה. כך תוכלו לקבל מושג ראשוני על אופי האתרים שהחברה בונה ועל הדברים שיוצאים מהסטודיו שלה. בנוסף לתיק העבודות חשוב לבחון את יכולות החברה מבחינה טכנית, מבחינת העיצובים ומבחינת העבודה בצמוד ללקוח שהיא חשובה במיוחד בתהליך של בניית אתרי אינטרנט.

חברה לבניית אתרים
ב- BGO מדיה בונים אתרים מסוגים שונים ללקוחות מתחומים מגוונים: אתרי מכירות ואתרי תדמית, דפי נחיתה ופתרונות דיגיטליים מתקדמים אחרים. אנחנו מקפידים להתאים את האתרים באופן אישי לצרכים שלכם ועבודה משותפת וצמודה. בתור בוני אתרים אנחנו יודעים שמוטלת על כתפינו משימה גדולה במיוחד. מדובר בתהליך בעל שלבים רבים שבסופו אמור להיות אתר חדש בעולם. בדיוק כמו תינוק שעובר 9 חודשים בבטן אימו, גם אתר האינטרנט שאנחנו בונים מתחיל בקטן ומתעצם עם הזמן עד שנהיה בשל לצאת לעולם. כמובן שאצלנו זה לא לוקח 9 חודשים ואנחנו משתדלים לעמוד בלוחות זמנים קפדניים ביותר, מבלי לפגוע באיכות האתר.

תיק עבודות אתרי תדמית
אתרי תדמית, כשמם כן הם, נועדו לשפר ולחזק את תדמית העסק שלכם. לחיזוק התדמית שלכם יש משמעות כלכלית רחבה ולכן אסור לזלזל באתרים מסוג זה. הנוכחות שלכם ברשת תשפיע על הרווחים שלכם וגם אם לא ניתן לבצע רכישות דרך האתר, חשוב מאוד שהוא יהיה קיים. שייתן ללקוחות מושג על השירותים שלכם ויאפשר יצירת קשר מהירה ונוחה. בין מגוון האתרים שבנינו ב-BGO מדיה בנינו לא מעט אתרי תדמית שמצליחים לשרת את העסקים ולהזניק אותם למעלה. אנחנו מקפידים לבחון בדיוק מהם צרכי הלקוח, להיות קשובים אליו ולבנות עבורו אתר תדמית מוצלח שיעשה את העבודה.

דוגמאות לאתרי מכירות אינטרנטיים
התהליך של בניית אתר מכירות הוא שונה מזה שאנחנו עוברים עם בניית אתרי תדמית. אתר מכירות הוא חנות לכל דבר  ובדיוק כמו שמוכרים חושבים מידי יום איך לסדר את החנות הפיזית שלהם כדי שהרכישה בה תהיה נעימה ומפתה, כך אנחנו עושים עם חנויות אינטרנטיות. אנחנו מקפידים על בניית אתרי מסחר אלקטרוניים נגישים עם מערכת סליקת אשראי מקצועית, שימוש נוח , מהיר ויעיל. אנו מזמינים אתכם להתרשם ממגוון אתרי המסחר שבנינו ללקוחותינו ועובדים באופן תקין ושוטף לרווחתם.