ניהול קמפיינים ממומנים

ניהול קמפיינים ממומנים

הייתם חושבים לתת לבן של השכן לספר אתכם? או לטפל לכם באוטו? הייתם נותנים לחבר טוב לבדוק מדוע אתם סובלים מכאבי ראש בתקופה האחרונה? סביר להניח שלא… הרי בשביל כך יש אנשי מקצוע שלמדו והתנסו. אותו הדבר תקף גם לגבי פרסום באינטרנט של העסק שלכם. משום מה אנשים מסוימים נוהגים לחשוב שמדובר במשהו שכל אחד יכול לעשות (שזה נכון ברמה הטכנית...) ונותנים לאנשים ללא ניסיון לנהל את הפרסום הדיגיטלי שלהם. אנחנו ב- BGO מדיה מאמינים שהכסף שלכם שווה הרבה ואין שום סיבה שירד לטימיון. אנחנו בעלי ניסיון רב בניהול קמפיינים ממומנים (גם בגוגל וגם בפייסבוק) ונשמח ללוות אתכם צעד צעד בדרך למעלה.

ניהול קמפיינים בגוגל
ניהול קמפיינים בגוגל זהו תחום מורכב אך מרתק שיכול להשיג תוצאות יפות במיוחד לעסקים. למרות שזה נראה לכאורה פשוט ושכל מה שצריך הוא לשים את פרטי האשראי שלכם, למעשה זה ממש לא כך. על מנת להשיג תוצאות וליצור קמפיין יעיל יש לבחור בקפידה את אסטרטגית הפרסום, את מילות המפתח, לבצע ניתוח מעמיק ולתכנן את המיקוד המדויק ביותר. רק כך תוכלו להיות בטוחים שהכסף שלכם ישיג תוצאות ושלא תשלמו לשווא.

קידום ממומן בפייסבוק
בדיוק כמו הקמפיינים הממומנים של גוגל, גם אלו של הפייסבוק יכולים להשיג תוצאות יפות ולהניב רווחים רבים לעסקים. גם במקרה הזה יש לנהל את הקמפיין במקצועיות על מנת לוודא שהוא אכן יהיה יעיל ושהכסף שלכם לא ילך לפח. קידום ממומן בפייסבוק מתחיל בפילוח מדויק של קהל היעד שלכם, ממשיך ביצירת מודעות אפקטיביות ובתכנון מדויק של הקמפיין ומסתיים בניתוח מדויק של הביצועים ובהתאמה ואופטימיזציה לאור מה שעלה מהניתוח. נשמע מסובך? בדיוק בכלל זה יש לתת למקצוענים בתחום לעשות זאת.

פרסום אפקטיבי באינטרנט
העניין עם קמפיינים ממומנים הוא שאתם משקיעים בהם כסף רב, אולם עדיין זה לא תנאי לכך שהפרסום יהיה יעיל. לגוגל ולפייסבוק לא אכפת במיוחד אם הקמפיין שלכם יביא תוצאות לעסק. כלומר, אנחנו מאמינים שהם היו שמחים אם הקמפיין היה אפקטיבי אבל בואו נגיד שגם אם לא, זה לא ידיר שינה מעניהם (כל עוד הכסף שלכם שולם). מה שאנחנו מנסים לומר הוא שתשלום כספי אינו ערובה ליעילות הקמפיין וכדי שהוא אכן יהיה כזה יש לנהל אותו במקצועיות ומתוך הבנה וידע בתחום. צוות המומחים של BGO מדיה בעל ניסיון רב בניהול קמפיינים ממומנים וביצירת פרסום אפקטיבי שמשיג תוצאות.