3 סיבות לא לוותר על אתר מכירות

גם אם יש לכם חנות (או יותר) מושקעת ועמוסת קונים, גם אם את המוצר שלכם קשה (לכאורה) לקנות בלי שרואים באופן פיזי, וגם אם אתם ממש מרוצים מכמות המכירות שלכם, אנחנו ממליצים לכם לא לוותר על אתר מכירות און ליין

משבר הקורונה של 2020 הוא הוכחה טובה במיוחד לנחיצותו של אתר כזה, ולעובדה שיש דברים שלא נוכל לצפות ולחזות, גם אם ממש נתאמץ. עסקים שהיה להם אופציה למכירות און ליין הצליחו לשמור על שיגרת מכירות טובה יחסית, לעומת עסקים שלא היה להם אתר כזה ונפגעו באופן חמור יותר. הנה שלוש סיבות נוספות למה ממש לא כדאי לכם לוותר על אתר מכירות לעסק שלכם

העלות בהקמה ובהפעלה של אתר מכירות אינן גבוהות באופן יחסי ומחזירות את עצמן בקלות
אחת ההתנגדויות הגדולות של בעלי עסקים נובעת מהחשש שהקמה של אתר מכירות (אתר איקומרס) כרוכה בעלות גבוהה במיוחד וכך גם ההפעלה שלו. אין ספק שמדובר בהוצאה כספית, אך אם עושים חישוב לטווח הרחוק מגלים שההשקעה מחזירה את עצמה די בקלות. יש כיום חברות לקידום אתרים שמתמחות בתחום בנייה וקידום אתרים של מכירות והם יוכלו לעשות עבורכם את כל העבודה. זה לא ידרוש מכם השקעה רבה מידי ואם תסתכלו על עלות מול תועלת תראו שהתועלת עולה בהרבה.

תוכלו להגדיל את המכירות בימים ושעות שהחנות שלכם לא פתוחה
עם כל הכבוד לחנות היפה והמזמינה שלכם היא לא פתוחה 24/7. היא לא פתוחה בסופי שבוע (וגם אם כן , לא בכל השעות), היא לא פתוחה בעיתות משבר (קורונה ועימותים ביטחוניים למשל), והיא לא פתוחה בחגים ומועדים רגישים. חנות און ליין, בניגוד לזאת, פתוחה תמיד כך שתוכלו למעשה לבצע מכירות גם בזמנים שהחנות סגורה. זה יתרון עצום שיכול להביא לכם מכירות נוספות ולתרום לעסק שלכם בגדול.

תוכלו להגיע לקהל יעד רחב בהרבה ולהגדיל כך את מחזור הרווחים
סיבה נוספת להשקיע באתר מכירות און ליין היא היכולת שלכם להגדיל את קהל היעד שלכם. קניות באינטרנט לרוב אינן מוגבלות ליעד גיאוגרפי מסוים וקונים מכל הארץ יכולים לרכוש את המוצרים שלכם ישירות מהמחשב שלהם. חנות און ליין תגדיל בהכרח את קהל הלקוחות שלכם ותאפשר לכן להגיע אל רוכשים נוספים שלא היו מגיעים אליכם ללא אתר מכירות. אלו יכולים להיות אנשים שגרים רחוק מהחנות שלכם, אנשים שלא אוהבים לצאת לקניות ומעדיפים לבצע רכישות און ליין וכו'. הרחבת קהל הלקוחות שלכם תגדיל ותרחיב את מחזור הרווחים שלכם.