מה צריך לכלול עיצוב אתר תדמיתי

העסק שלכם קטן ומשפחתי, הלקוחות שלכם גם ככה הם לקוחות קבועים, בין כה אין לכם כוח עבודה בשביל שהעבודה תגדל פתאום בקצב מסחרר, קהל היעד שלכם לא באמת נמצא באינטרנט, ועוד כאלה וכאלה תירוצים.

אנחנו יודעים שאתם כבר מבינים שאלו תירוצים לא רלוונטיים ומבינים בעצמכם שאתר הוא מוצר חובה לכל עסק. הוא חובה כמו מנהלת חשבונות, כמו מנכ"ל, כמו עובדי ייצור ובקיצור הבנתם - אין לכם באמת אפשרות לוותר עליו. במידה והחלטתם שאין לכם צורך באתר מסחר (חנות מקוונת), אתר תדמית הוא האופציה הנחוצה לכם. אתר תדמית, כשמו כן הוא, נועד לחזק את תדמית העסק שלכם. מטרתו היא לסייע במיתוג, בבידול ובסופו של דבר גם להוביל לצמיחת העסק ולהגדלת רווחים. לא תתאפשר רכישת שירות או מוצרים דרך אתר תדמית ובכל זאת הוא יוכל לתרום לכם רבות לקידום העסק. הנה כמה דברים שחייבים להיות חלק מתכנית העיצוב של האתר

אל תשכחו לוגו וסממנים מזהים של העסק שלכם
כשמתכננים שפה עיצובית ותכנית לעיצוב האתר חייבים לכלול את הסממנים המזהים של העסק שלכם. הכוונה היא כמובן ללוגו אבל לא רק. אם יש לכם סלוגן שמזוהה איתכם, תמונה ייחודית שלכם, תמונות אישיות של בעלי העסק וסממנים אחרים בסגנון, דאגו שהם יופיעו באתר. אין צורך שהלוגו יופיע בכל שורה וכן חשוב לשמור על מינון מאוזן. מעצב אתרים מקצועי ידע להתאים לכם את המינון המתאים שיוכל להציג את סימני הזיהוי שלכם מבלי לגרום להצפה.

כוונו לקהלי היעד של העסק
האתר שאתם בונים לעסק שלכם הוא למעשה כרטיס הביקור שלכם. הוא אמור לתת רושם ראשוני למי שלא מכיר אתכם, ולחזק את המותג שלכם אצל מי שכבר מכיר אתכם. שפה עיצובית היא למעשה האופן בו יעוצב האתר. הכוונה היא לבחירת הצבעים, הפונטים, גודל הכתב, הכותרות וכל מה שמופיע באתר ונראה לעין. השפה העיצובית הנבחרת חייבת ללכת יד ביד עם המותג שלכם ולדבר למעשה באותה השפה. זכרו שהאתר הוא זה שיקבע את מה שיחשבו עליכם הלקוחות שלכם ולכן הוא חשוב להיראות מצוין , בדיוק כמו שאתם מעריכים את עצמכם.

תמונות ותוכן איכותיים שיבטאו את המותג שלכם
אתר תדמיתי חייב לכלול תמונות שיוכלו להציג את בית העסק שלכם באור חיובי. אלו יכולות להיות תמונות של המוצרים שלכם, של העובדים שלכם, של פרויקטים שלקחתם בהם חלק, או של כל דבר אחר שקשור לעסק. לצד התמונות תמיד יבוא טקסט שמספר עליכם ופונה באופן ישיר אל קהל היעד שלכם. גם התמונות וגם התוכן הכתוב חייבים להיות באיכות הגבוהה ביותר וכאן אין מקום לפשרות. הקפידו לבחור למשימה את האנשים הטובים ביותר וזכרו כי אתר תדמית יכול להרים עסק אך גם להפיל אותו.

צור קשר, צור קשר צור קשר!!!!!
אתר תדמיתי אמור להיות חלון הראווה של העסק שלכם וכדאי להקפיד בכל מקום ובכל שלב בו, בגרסת הדסקטופ ובטח ובטח בגרסת המובייל על אפשרות ליצירת קשר פשוטה ומהירה. יש מי שנוח לו להשאיר פרטים ושתחזרו אליו, יש מי שמעוניין רק להתקשר ולדבר בטלפון מתי שנוח לו, יש אפשרות לקצר את הדרך בלחיצת כפתור לשיחת וואטסאפ או אפילו להתחיל שיחה מבפייסבוק מסנג´ר.  אל תוותרו על שום ערוץ - תנו ללקוח לבחור איך נוח לו ונסו להפיק את הדבר הכל כך בסיסי שכל עסק צריך תמיד והוא לקוחות חדשים.