על עסקים, מיתוג ווידאו

לא קל להיות בעל עסק היום ואנחנו בטח לא צריכים לספר לכם את זה. אתם מתמודדים מידי יום עם התחרות הקשה על ליבו של קהל היעד שלכם, תחרות שצריך להקדיש המון מאמצים וכסף כדי לנצח בה.

פעם הדברים היו פשוטים הרבה יותר. הייתם תולים שלט פרסומת גדול והלקוחות היו מגיעים. היום יש כל-כך הרבה זירות וצריך להיות נוכחים בכולן כדי להצליח. אז יש לנו פייסבוק , ויש אינסטגרם, ויש טלגראם ואתר אינטרנט, וטוויטר, ופינטרסט ואיך לעזאזל מצליחים בכלל להתגבר על התחרות ולהגיע לקהל היעד שלכם? אז נכון, התחרות היא באמת קשה אבל היא לא בלתי אפשרית. כל מה שצריך הוא קריאה מדויקת של המפה ויצירת תכנית פעולה יצירתית שתגרום לכם להגיע באופן ישיר ומהיר אל קהל היעד שלכם. מיתוג באמצעות וידאו הוא דרך מצוינת וחכמה לנצח. הנה כל הפרטים

וידאו הוא הדרך הטובה ביותר למשוך את תשומת לב הגולשים
הקושי הגדול בתחרות שנוצרה בעשורים האחרונים הוא למשוך את תשומת הלב של קהל היעד שלכם. זה נכון במיוחד כשמדובר על גולשים באינטרנט שנתונים לכל כך הרבה גירויים ופיתויים. במקרה זה, לווידאו יש כוח מיוחד והוא מצליח במקומות שאמצעים אחרים נכשלו. דמיינו לעצמכם שאתם גולשים בפייסבוק ונתקלים בפוסט כתוב או בסרטון מצולם. מה ימשוך את עינכם יותר? כנראה שהסרטון מסיבה זו שווה להשקיע בהפקת וידאו תדמיתי לעסק. הם ישיגו תוצאות טובות ומהירות יותר.

עלויות נמוכות - תוצאות גבוהות
בניגוד למה שרבים חושבים, העלות של הפקת סרטוני וידאו לעסקים אינה גבוהה במיוחד. כמובן שאנחנו לא מדברים על סרטוני פרסומת לטלוויזיה אל על סרטונים "פשוטים" יותר שמופצים בנכסים הדיגיטליים שלכם או בקמפיינים פרסומיים באינטרנט. העלויות נמוכות ביחס לתוצאה והן בהחלט יכולות להחזיר את עצמן. העלות משתנה בהתאם למורכבות הסרטון וההפקה אך התועלת נחשבת לגבוהה במיוחד ומשרתת עסקים בכל הגדלים ומכל הסוגים.

אפשר להגיע לפלטפורמות רבות במיוחד
יתרון נוסף שיש לסרטוני וידאו הוא שהם יכולים לשרת אתכם במספר פלטפורמות בו זמנית. את הסרטון שתפיקו תוכלו להפיץ גם בפייסבוק, גם באינסטגרם, גם ביוטיוב, גם להעלות לאתר שלכם וגם לשלוח ללקוחות בניוזלטר החודשי. סרטון אחד ישמש אתכם למספר רב של פלטפורמות ויוכל להשיג מטרות רבות בדרך. לסרטוני וידאו יש כוח! הקפידו להשתמש בהם ולנצל אותם לטובת שיווק חכם ומדויק שמשיג תוצאות.