קידום וידאו ביוטיוב

חשבתם פעם מה אנשים עושים כשהם באינטרנט? חלק קוראים, חלק צופים בתמונות, חלק שומעים מוזיקה, אבל החלק הגדול ביותר של הגולשים צופים בסרטונים.

80% מתעבורת האינטרנט היא סרטוני וידאו. אין ספק שמדובר בנתון מרשים ביותר ואין ספק שאם עדיין אין לכם סרטוני וידאו לעסק, אתם חייבים לדאוג שיהיו לכם כאלה. אחרי שתשקיעו בסרטונים מדויקים ונכונים עבורכם, דאגו לקדם אותם אותם ביוטיוב. הנה כמה דרכים חכמות שיעזרו לכם במשימה:

צרו לעצמכם ערוץ יוטיוב ועדכנו אותו בתדירות גבוהה
כל עסק שמכבד את עצמו חייב שיהיה לו ערוץ יוטיוב משלו. כמו שיש לכם אתר ועמודי פייסבוק ואינסטגרם , כך אתם חייבים שיהיה לכם ערוץ יוטיוב משלכם. ערוץ יוטיוב הוא נכס דיגיטלי משמעותי והוא יכול בהכרח לקדם את העסק שלכם, להגדיל את מאגר הלקוחות ובאופן ישיר גם את הרווחים. הקפידו לעדכן את הערוץ בתדירות גבוהה יחסית, להעלות סרטונים מושקעים, להכניס תוכן רלוונטי ולא לשכוח לשים תמונת רקע מתאימה, תמונת פרופיל נכונה, וטקסט שיספר בדיוק מי ומה אתם. בדיוק כמו שעשיתם בעמוד הפייסבוק ובאתר שלכם. עמוד יוטיוב מושקע ומעודכן יתקדם טוב יותר ויגיע לקהל רב יותר.

צרו סרטונים עם ערך מוסף לקהל היעד שלכם
לא מספיק למלא את ערוץ היוטיוב שלכם בסרטונים ובהחלט חשוב להקפיד על איכות הסרטונים. סרטון מושקע שנותן ערך לגולשים יתקדם במהירות רבה יותר מסרטון שהוא "רק" פרסומת. מה זה ערך מוסף? משהו שייתן לגולשים סיבה לצפות בסרטונים, לשתף אותם ולשלוח לחברים. אלו יכולים להיות סרטונים מצחיקים, סרטוני הסבר להכנת מתכונים (במידה ואתם עסק לחומרי בישול או אפייה למשל), סרטוני הדרכה חשובים וכו´. כל סרטון שיתן לגולשים שלכם משהו נוסף חוץ מרק מידע על העסק שלכם, הוא סרטון בעל ערך מוסף.

דאגו להפיץ את הסרטונים בכל הנכסים הדיגיטליים שלכם
אחרי שתעלו לערוץ היוטיוב שלכם את הסרטונים המושקעים שיצרתם, יהיה עליכם לשתף אותם בכל הנכסים הדיגיטליים שלכם. העלו את הסרטון לאתר, שתפו אותו בעמודי הפייסבוק והאינסטגרם וכך גם בפינטרסט ובלינקדאין. ככל שתשתפו אותו ביותר פלטפורמות, כך יגדלו הצפיות בו והוא יוכל להתקדם טוב יותר ביוטיוב. כמו הצפיות משפיעה בהכרח על הקידום ולכם יש אפשרות להשפיע על כמות הצפיות. היוטיוב הוא כלי נהדר לעסקים ואם תקפידו להשתמש בו כהלכה תוכלו להרוויח ממנו המון.