חשיבותו של וידאו תדמיתי ביוטיוב לעסק

עדיין אין לכם ערוץ יוטיוב לעסק? רוצו לפתוח!!! צוות BGO מדיה מסביר את החשיבות.

לא פשוט לנהל עסק בימינו. התחרות על קהל היעד שלכם קשה במיוחד ואתם (וגם המתחרים שלכם) עושים מאמצים רבים כדי להגיע אל הלקוחות. אבל השאלה היא איך אתם עושים את זה? האם אתם משתמשים בכל האמצעים? האם אתם דואגים לנוכחות בכל ערוצי המדיה? היום לא מספיק להיות רק בפייסבוק או באינסטגרם, וזה בכלל לא משנה כמה לייקים עושים לכם. כדי לנצח בתחרות צריך להיות ב-כ-ל הערוצים ורק נוכחות אינטרנטית רחבת היקף תביא לתוצאות הרצויות. אז מה עושים? קודם כל דואגים שיהיה לכם וידאו תדמיתי בערוץ היוטיוב שלכם.

וידאו תדמיתי הוא הוא כרטיס הביקור הטוב ביותר
פעם בעלי עסקים היו מסתובבים עם כרטיס ביקור מודפס, מחלקים אותו ללקוחות פוטנציאלים, ומחכים שהעבודה תגיע. פעם זה באמת עבד ומספיק היה לפעול ככה כדי שהעבודה תגיע, אבל היום זה לגמרי לא מספיק. ככל שהתחרות נהייתה גדולה יותר, כך גם הדרך אל ליבו של הלקוח נהייה ארוכה ומפותלת יותר. אז את כרטיס הביקור תשמרו בארכיון ותשקיעו את המאמצים בוידאו תדמיתי לעסק. סרטון תדמית מושקע ומדויק הוא זה שיצור את הרושם של העסק שלכם. דאגו שהוא ייעשה במקצועיות ובחוכמה, שיספר את מה שחשוב לדעת על העסק שלכם, ושיגרום לקהל היעד שלכם להפוך ללקוחות שלכם. וידאו תדמיתי מקצועי יעשה את זה ולכן אתם חייבים שיהיה לכם לפחות אחד כזה.

היוטיוב יעזור לכם להגיע לקהל יעד רחב יותר
אחרי שדאגתם שיהיה לכם וידאו תדמיתי אתם חייבים שהוא יהיה ביוטיוב. כמובן שתוכלו לשים אותו גם באתר שלכם, בפייסבוק ובאינסטגרם, אבל ליוטיוב יש חשיבות מכרעת. היוטיוב יאפשר לכם להגיע לקהל יעד נוסף שלא בהכרח עוקב אחריכם ברשתות החברתיות האחרות. ככל שתהיו נוכחים ביותר ערוצי מדיה, כך תגדילו את הסיכויים שלכם להצליח. עסק מצליח הוא עסק שיש לו נוכחות אינטרנטית רחבת היקף: אתר אינטרנט, כ-ל הרשתות החברתיות (פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר, פינטרסט, לינדאין) וכמובן ערוץ יוטיוב מושקע שמתעדכן.

סרטוני וידאו לעסק + יוטיוב = שילוב מנצח
סרטון תדמית ביוטיוב הוא חשוב והוא יכול ממש לעזור, אבל הוא לא מספיק. כדי שערוץ היוטיוב שלכם יביא תוצאות הוא צריך להתעדכן כל הזמן בסרטונים חדשים. תכני וידאו מוכיחים את עצמם פעם אחר פעם כיעילים ונכונים יותר, והם משיגים תוצאות שתכנים מסוג אחר לא מצליחים. בתור בעלי עסק או מנהלי שיווק דאגו שיהיה לכם ערוץ יוטיוב עם סרטונים מגוונים ותראו שהתוצאות לא יאחרו להגיע. אנחנו ב-BGO מדיה מתמחים ביצירה תכני וידאו לעסקים ונשמח לעמוד לשירותכם.