איך מגיעים לעיצוב אתר מנצח?

כמובן שאין נוסחת קסם וכי לכל אתר יתאים עיצוב אחר, אך יש דברים שחייבים להיות נוכחים כמעט בכל אתר. הנה הם לפניכם:

מהו אתר מנצח? האם זה אתר שנראה טוב? האם זה אתר שמביא כמה שיותר לידים ומגדיר את מחזור המכירות? אולי בכלל אתר ללא תקלות שנטען במהירות מכל מכשיר? אין ספק שכל אלו הם חלק בלתי נפרד מהמרכיבים של אתר מצליח ומנצח, אבל היום ניגע דווקא בעיצוב האתר. צוות המומחים של BGO מדיה שעוסק רבות בבנייה ועיצוב של אתרים התכנס כדי לספק תשובה לשאלה איך מגיעים לעיצוב אתר מנצח?

אתר מעוצב בהתאם לקהל היעד
עיצוב אתר חייב להיות קודם כל ולפני הכל מותאם לקהל היעד. אם מדובר באתר המיועד לבני נוער או אתר המיועד לבני הגיל השלישי יש לכך משמעות רבה שחייבת להתבטא בעיצוב. העיצוב צריך להיות מותאם למי שאמור לגלוש בו מבחינת טרנדים, אמצעים חזותיים ושפה עיצובית. בדיוק בגלל זה השלב הראשון בבניית אתר הוא השלב של אפיון אתר. בשלב זה נדייק את קהל היעד ונוכל לחשוב על עיצוב שיתאים לו באופן מושלם. אתר מנצח הוא אתר שמתאים לקהל היעד שלו וכאשר זה קורה הדרך להצלחה היא קצרה וחלקה בהרבה.

שימוש בתוכן ויזואלי מגוון ומעודכן
רכיב נוסף שחייב להיות בעיצוב האתר הוא תוכן וויזואלי מגוון. פונטים מעניין, כותרות, כפתורים מתאימים וכמובן תמונות באיכות טובה. לצד אלו מומלץ ליצור גיוון באמצעות סרטונים, מצגות, איורים או כל תוכן חזותי אחר. כמובן שהכל חייב להיעשות במינונים הנכונים ובאופן שמותאם לקהל היעד שגולש באתר. עיצוב האתר שלכם יקבע כמה זמן הגולשים ישהו בו והאם יהיה להם נעים בו. עליכם ליצור תמהיל מדויק בין כל התכנים הויזואלים שהוזכרו במטרה ליצור עיצוב חכם של אתר שמשיג את המטרות שבשמן הוקם.

אתר שנראה מצוין בכל פלטפורמה
אחרי שתשקיעו מחשבה רבה בבחירת העיצוב המושלם עליכם לדאוג שהוא יראה כמו שאתם רוצים בכל פלטפורמה. אין שום טעם להשקיע באתר מעוצב אם כאשר פותחים אותו דרך הטלפון הנייד כל ההשקעה שלכם הולכת לאיבוד כי זה לא נראה טוב. העיצוב שתקבעו חייב להיראות טוב במחשב, באייפד, בטלפון הנייד ובכל מקום אחר. בתור מעצבי אתרים אנחנו בודקים כל פלטפורמה בנפרד ומוודאים שהאתר נראה מושלם בכל אחת מהן.