על מערכות ווביות ומהפכת הענן

מה היה פעם ומה קיים היום? למה זה כל-כך משמעותי עבור העסק שלכם? ואיך תוכלו גם אתם ליהנות מהחידושים האחרונים בתחום מבלי להישאר מאחור? מומחי BGO מדיה עושים סדר בדברים.

גם אם רציתם וגם אם לא אנחנו די בטוחים ששמעתם בשנים האחרונות ביטויים כמו "מערכות ווב" או "מידע בענן". לפעמים הם מגיעים בהקשרים לא כל-כך חיוביים כמו למשל סיפורים על גניבת תמונות ונתונים מהענן, אבל ברוב הגדול של המקרים ההקשר הוא מחמיא. הפיתוחים הטכנולוגיים שהביאו לנו את המערכות המתוחכמות האלו יצרו עבור עסקים (כמו גם עבור אנשים פרטיים) המון אפשרויות חדשות שתורמות לשכלול וייעול העסק.

מערכות מידע - מה השתנה בהן לאורך השנים?
מערכות מידע היו קיימות מאז ומעולם אלא שהן היו שונות לחלוטין מאלו שקיימות היום. פעם לכל עסק, משרד, חברה או ארגון הייתה מערכת עצמאית משלו שבו אוחסנו כל המידע והנתונים או מה שנקרא בעגה המקצועית "דאטה בייס". המערכות האלו היו אולי יעילות לימים ההם אך במבחן הזמן הן לא הוכיחו את עצמן. לכל משרד היה שרת משלו שעליו אוחסן המידע וניתן היה להתחבר אליו דרך תוכנות שהיו ממוקמות במחשבי המשרד בלבד. עם השנים נוצר צורך להרחיב את הגישה לנתונים ובחסות פיתוח מערכת הענן זה אכן התאפשר. מערכת הענן זוהי מערכת חכמה שמאפשרת אחסון נתונים על שרת מרוחק ועם התפתחות האינטרנט שוכללה הגישה אליו דרך הדפדפן, מכל מקום ולא בהכרח מהמשרד עצמו, ללא התקנות מיוחדות של תוכנות ייעודיות. עובדים יכולים להתחבר לנתונים ולעבוד מהבית, מהטלפון הנייד, מחו"ל או מכל מקום אחר. היתרון בכך הוא גדול וזה הביא להתייעלות משמעותית בעבודה.

מהפכת הענן וכל הדברים הטובים שהיא הביאה איתה
מהפכת הענק הביאה איתה בשורה גדולה לעסקים ולא בכדי היא זכתה לכינוי המחמיא "מהפכה". מערכות ניהול נתונים הפועלות על ענן מאפשרות חיסכון כספי משמעותי שכן אין צורך לתחזק שרת עצמאי פיזי בעסק. בנוסף לכך גיבוי הנתונים מתבצע בצורה טובה ואמינה יותר או בקיצור "יש על מי לסמוך". כשמדובר על נתונים של עסקים גדולים (אך גם כאלה קטנים), יש לכך יתרון משמעותי. תוסיפו לזה את העובדה שכעת העובדים יכולים לעבוד למעשה מכל מקום בעולם ולא מחויבים להגיע למשרד עצמו, והנה קיבלתם הוכחות מדוע מדובר במהפכה של ממש ובבשורה גדולה לעסקים.

היתרונות בפיתוח מערכת CRM לעסק שלכם
אי אפשר לדבר על מערכות WEB מבלי לעסוק במערכות CRM. מערכות קשרי לקוחות אשר בלא מעט מקרים מפותחות בהתאמה אישית לצרכי העסק (קיימים המון מוצרי מדף של מערכות סי אר אם). צוותי פיתוח פועלים נמרצות כדי ליצור ממשקי נתונים שיאפשרו לכם לעבוד בצורה הנוחה והיעילה ביותר, תוך התחשבות בצרכים הייחודיים של העסק. ליבת מערכות ה CRM יושבות גם הן על הענן כך שניתן לגשת אליהן מכל מקום.

אנחנו ב-BGO מדיה עוסקים באופן נרחב בפיתוח מערכות CRM ונשמח ליצור גם עבור העסק שלכם את המערכת הנכונה והמדויקת עבורו.