בניית חנות אינטרנטית - דגשים

זה לא משנה מה אתם מוכרים וזה לא משנה אם יש לכם חנות מטופחת, מעוצבת , מושקעת ומצליחה. כל יום שאין לכם חנות אינטרנטית הוא יום נוסף שבו אתם מפסידים כסף.

קראו לנו דרמטיים או לא אובייקטיביים, אבל בימים בהם חלק גדול ביותר מהמסחר מתרחש ברשת, אתם לא יכולים להרשות לעצמכם לא להיות שם. אבל רגע לפני שאתם מוציאים את הכסף שלכם על בניית חנות אינטרנטית חשוב לזכור שכדי שהאתר יהיה רווחי ויצליח למכור, הוא צריך להיות בנוי נכון. צוות BGO מדיה עם דגשים שכדאי לשים אליהם לב.

דאגו לבצע אפיון מדויק של האתר
השלב הראשון בבניית אתר אינטרנט (כל סוג של אתר ) הוא שלב האפיון. בשלב זה נגדיר את מטרת האתר (מכירה, תדמית וכו´), את קהל היעד ואת הציפיות שלנו. במהלך האפיון ניצור תכנית מפורטת שתציג כיצד בדיוק ייראה האתר. כאשר מדובר על אתר מכירות יש לערוך אפיון מוקפד שמתאים לסוג המוצר שאתם מוכרים. הקפידו לתכנן את האפשרויות שיהיו באתר, לחלק באופן נכון את הקטגוריות, את סוגי המוצרים, את מבנה סל הקניות, את השלבים בדרך לרכישה ופרטים נוספים. ככל שתקפידו לאפיין את האתר נכון בהתאם לפרמטרים השונים , כך תוכלו להגיע לתוצאה סופית של חנות אינטרנטית מוכרת ומצליחה.

הקפידו על עיצוב אתר שמתאים לרכישה
זה יכול להיות העיצוב הכי מושקע ויפה שיש, הכי צבעוני, הכי מיוחד והכי מתקדם - אך אם הוא לא מותאם לאתר שהוא חנות אינטרנטית, הוא לא יהיה שווה דבר. מעצבי אתרים עושים הבחנה ברורה בין עיצוב אתרי מכירות לעיצוב אתרים מסוג אחר, ושמים דגש גדול על עיצוב מדויק שמניע לפעולת רכישה. משימת העיצוב תכלול את עיצוב נכון של כפתורי הרכישה, סל הקניות, מיקום נכון של תמונות המוצרים וכמובן תמונות באיכות הגבוהה ביותר. נראות האתר חייבת להיות מדויקת ומתאימה גם לסוג המוצרים הנמכרים, גם לאופי החברה והמותג, וגם לכל הדבר הזה שנקרא "חנות אינטרנטית".

שימו דגש על טכנולוגיות מתקדמות
כשבונים אתר מכירות אינטרנטי חשוב להקפיד שהוא מצויד בטכנולוגיות המתקדמות ביותר. חשוב לזכור שללקוחות הפוטנציאלים שלכם אין זמן מיותר ומספיק שמשהו קטן לא יעבוד באתר שלכם, הם עלולים לנטוש אותו ולא לשוב אליו יותר. וזה יקרה לפני שהם יבצעו את הרכישה כמובן. בתור בעלי האתר עליכם לדאוג שהוא יהיה מהיר מספיק, שהוא יתאים באופן מושלם לגלישה בנייד, שיהיה בו תוכן שיווקי נכון ומדויק, ושהוא יהיה ידידותי למשתמש. לא בכל יום אתם בונים חנות אינטרנטית ולכן מומלץ להשקיע בכך את כל המשאבים הדרושים כדי שזה יהיה מושלם.