הדברים שמומלץ לשים באתר תדמיתי ואלה שלא

אומרים שאין שני לרושם ראשוני ושעליכם לרכז את מירב המשאבים והמאמצים שלכם כדי ליצור רושם ראשוני מושלם. אתר תדמית הוא בין האמצעים הטובים ביותר ליצירת רושם ראשוני וגם (או בעיקר בו) ממש אין מקום לטעויות.

בדיוק כמו עיצוב חלון הראווה של החנות שלכם, גם בניית אתר התדמית שלכם חייב להיעשות בקפדנות רבה ובמחשבה מדוקדקת על כל פרט ופרט בו. כדי לעזור לכם לתכנן אתר תדמיתי מושלם לעסק שלכם ריכזנו טיפים והמלצות של דברים שחייבים להיות באתר שלכם וכאלה שעדיף שישארו בחוץ.

עיצוב אתר תדמית - איך עושים את זה נכון?
זוכרים שדיברנו על רושם ראשוני מושלם? אז זה חייב לבוא לידי ביטוי בעיצוב האתר שלכם. עמוד הבית של האתר חייב להיראות הכי טוב שאפשר, הוא חייב להיות מושקע, מעוצב ובעיקר מתאים לערכי העסק שלכם. הוא צריך להיות מעודכן וחדשני וכמובן שיתאים גם לגלישה במחשב וגם לגלישה בנייד. זה חלון הראווה שלכם והוא חייבת גם להיראות הכי טוב שיש וגם להיות ברור, קריא ונגיש. התפריט שבו צריך להיות מדויק ומובן, עמודי המשנה צריכים להיות מסודרים נכון וכל חלקי הפאזל צריכים להיות במקומם באופן מושלם. כדי לתכנן את העיצוב נערוך מחקר מעמיק על קהל היעד שלנו, על המאפיינים שלו ועל הצרכים שלו ורק אז נתפנה לתכנן את העיצוב הנכון עבורו.

מה לא לשים באתר תדמית?
חשוב לזכור כי אתר תדמית הוא מעין כרטיס ביקור לעסק שלכם. הוא לא אתר מכירות והוא גם לא קטלוג מוצרים. זוהי פלטפורמה שנועדה לספר לאנשים על העסק שלכם ולעודד אותם להמשיך את ההתקשרות ולצרוך את השירותים שאתם מציעים. האתר צריך לגרום ללקוחות הפוטנציאלים להבין מי אתם, מה אתם עושים ולמה ממש כדאי להם להיעזר בכם. הימנעו מכתיבת תוכן מסורבל ולא מדויק שהגולשים ימנעו מלקרוא. אל תשימו תמונות שאינן איכותיות או מקצועיות שעלולות לעשות לכם שירות גרוע. התמונות הן המרכיב החשוב ואלו שבאתר התדמית חייבות להיות מושלמות. ההמלצה שלנו היא להשקיע ביום צילומים עם צלם מקצועי שיספק לכם תמונות ברמה הגבוהה שיותר שיעשו לכם שירות מצוין. כמו כן יהיו אתרי תדמית שבהם לא יהיה כדאי לשים מחירים של שירותים ומוצרים, אלא לגרום לגולשים ליצור איתכם קשר כדי לברר אותם. יהיו אתרים שדווקא כן יהיה מומלץ לציין מחירים והכל תלוי בסוג העסק שעבורו נבנה האתר.