בניית אתר אינטרנט בתקציב מוגבל

נשמח לשמוע על המגבלות שלכם ועל החלומות שלכם ולהתאים לכם אתר שתפור בדיוק למידות שלכם.

את החשיבות שיש לאתר אינטרנט עסקי אתם וודאי מכירים. אנחנו מניחים ששמעתם בכל מקום אפשרי שעסק ללא אתר אינטרנט הוא כמו עסק ללא מנהל, ללא מזכירה וללא מערך שיווק. אנחנו בטוחים שאתם מבינים שאתר יכול לתרום משמעותית לשיווק של העסק, להגדלת הנוכחות שלו ברשת , לצמיחה, ולהגדלת מחזור הרווחים. אם עדיין אין לכם אתר אינטרנט לעסק שלכם, עכשיו זה הזמן הטוב ביותר לדאוג שיהיה לכם אחד כזה. נכון שזה דורש השקעה כספית אבל ההשקעה הזו בהחלט יכולה להחזיר את עצמה ולהיות משתלמת במיוחד. יש לכם תקציב מוגבל? זו לא סיבה לוותר מראש על אתר אינטרנט. אנחנו ב- BGO מדיה בונים אתרי אינטרנט בהתאמה אישית לצרכים שלכם וכן לתקציב שלכם.

בניית אתר אינטרנט לעסק קטן
פעמים רבות עסקים קטנים מוותרים על אתר אינטרנט בין אם מסיבות תקציביות ובין אם כי הם מאמינים שאין להם צורך בכך, וזו טעות. לכל עסק יש צורך באתר אינטרנט! גם אם הוא קטן, גם אם הוא מצליח מאוד וגם אם יש לו מערך שיווק מוצלח מאוד ונדמה לכם שאתם לא זקוקים לזה. אם יש לכם תקציב נמוך במיוחד (או אפילו אין לכם תקציב לזה), ניתן למצוא פתרונות מגוונים שיאפשרו גם לכם ליהנות מנוכחות אינטרנטית. דף נחיתה, למשל, הוא אופציה מצוינת שאינה כרוכה בעלויות של בניית אתר אינטרנט, אבל עדיין עונה על הצורך של להיות קיימים ברשת.

אתר אינטרנט תדמיתי
גם אם לא מתכוונים להצטרף למהפכת הקניות ברשת ולא מתכננים להתחיל למכור מוצרים און ליין, זה בסדר. לא לכל עסק מתאים אתר מסחר אלקטרוני ויהיו עסקים ש"רק" אתר תדמיתי לבדו יעשה את העבודה. אתר תדמית, כשמו כן הוא, אמור לחזק ולהבליט את תדמית העסק שלכם וליצור לו נוכחות אינטרנטית משמעותית. מכירים את המשפט "אם אתה לא שם אתה לא קיים"? זה נכון במיוחד לרחבי האינטרנט. בימים בהם כולם מחפשים דברים באינטרנט, אתם פשוט חייבים להיות שם! אתר תדמית בדיוק מה שיעשה את העבודה.

עלות בניית אתר מסחר אלקטרוני
אתר מכירות אלקטרוני הוא דבר מבורך שלמעשה מגדיל את האפשרויות שלכם לצבירת רווחים. גם אם יש לכם חנות פיזית, כשאתם בונים אתר מסחר אתם פותחים אפשרות נוספת לרכישת המוצרים שלכם. זה אומר שמי שאהב את המוצרים שלכם, אבל לא התכוון להגיע לחנות יוכל לרכוש אותם. זה אומר שאתם תיהנו מהכנסות נוספות שכביכול לא היו מגיעות אליכם ללא האתר. אז כמה עולה אתר שכזה? זה תלוי בהיקף המוצרים שבאתר, באפשרויות שהוא יציע, בממשק העיצובי שתבחרו ובפרמטרים נוספים. גם במקרה הזה ניתן "לתפור" אתר שמתאים למידות שלכם ולתקציב שלכם.