יתרונות השיווק בוידאו

ביננו, מתי לאחרונה עצרתם לקרוא פוסט ארוך ומפורט בפייסבוק או במקום אחר ברחבי הרשת?

בשנים האחרונות נהיה יותר ויותר קשה ללכוד את עיני הקוראים על פרסומות. פרסומות כתובות או כרזות מצולמות סטטיות פינו את מקומן לסרטוני ווידאו שהפכו לכלי מרכזי בעולם הפרסום. עסק שלא ישכיל להצטרף למגמה ולא ידאג שיהיו לו שיווק מתקדם בוידאו, עלול למצוא את עצמו מאחור, וחבל. אלו יכולים להיות המילים הכי יפות בעולם, שכתובות בצורה הכי מעניינת ויצירתית בעולם אבל זה לא יספיק. בעולם מהיר קיצבי מסרים מצולמים בוידאו הם אלו שעושים את העבודה. למה? כמה? ואיך עושים את זה נכון? הכל בשורות הבאות.

עריכת סרטוני פרסומת לפייסבוק
היתרון הבולט של שיווק בוידאו בא לידי ביטוי באופן נרחב ברשת הפייסבוק. אמנם פרסום בפייסבוק נחשב ליעיל אך הוא גם קשה והתחרות על עיני המשתמשים ברשת החברתית היא גדולה במיוחד. כשמדובר על סרטוני וידאו האפשרות לנצח בתחרות הזו היא גדולה יותר ואפשר כך לתפוס את העיניים בקלות רבה יותר. אנשים מחפשים מהיר ותכליתי ולא עוצרים בקלות על כל פרסומת. הנתונים בשטח מוכיחים שסרטוני וידאו זוכים לחשיפה גדולה בהרבה מאשר פוסטים כתובים ולכן שווה ומומלץ להשקיע את תקציב הפרסום דווקא בהם.

וידאו תדמיתי לעסק - כן או לא?
יש שטוענים שסרטון תדמית לעסק הוא דבר מיושן אבל המציאות בשטח דווקא מוכיחה אחרת. בעידן בו התחרות בעולם הפרסום היא כל-כך גדולה וקשה, סרטוני וידאו מצליחים במקומות בהם אמצעי פרסום אחרים דווקא נכשלים. אז האם זה מיושן? יכול להיות. האם זה אפקטיבי? כמעט תמיד כן. חשוב להקפיד על קונספט ייחודי ויצירתי, על סרטון מקורי שעשוי טוב ויצליח להעביר את המסרים של העסק שלכם בצורה טובה. משם הדרך להצלחה ולשיווק יעיל היא קצרה יותר. אל תוותרו על סרטוני תדמית לעסק! אנחנו ב- BGO מדיה מתמחים בסרטונים מסוג זה ונשמח להפיק עבורכם סרטון מושלם שידאג לספר לכולם כמה אתם טובים וכמה הם חייבים להיעזר בכם.

שיווק בוידאו באינטרנט
פעם, לפני הרבה שנים, פרסומות בוידאו היו רק בטלוויזיה ובקולנוע ובשאר אמצעי המדיה הסתפקו באמצעים כתובים ומשעממים לפרקים. היום זה כבר ממש לא רלוונטי וסרטוני וידאו הפכו למרכזיים ביותר ברשת האינטרנט. אלו יכולות להיות פרסומות ביוטיוב, בגוגל, בפייסבוק וברשתות חברתיות נוספות. אנשים עוצרים לראות סרטוני וידאו! (כאלו שעשויים טוב כמובן…) ולכם אין שום פריווליגיה לוותר עליהם ולהישאר מאחור. שיווק באינטרנט הוא תחום עצום שנתפס כיעיל במיוחד ועסקים רבים (גדולים וקטנים) מבינים כי יש להשאיר לכך נתח ראוי מתקציב הפרסום. עשו זאת חכם, דאגו שיהיו לכם סרטונים טובים ומקצועיים ותוכלו גם אתם להגיע אל קהל היעד שלכם בקלות רבה יותר.