בניית אתרים מוכווני קידום אתרים

גם אם בסופו של דבר תחליטו שאתם לא זקוקים לקידום, זה יהיה שם לעתיד ויחסוך לכם הרבה זמן וכסף. צוות המומחים של BGO מדיה מסבירים מה צריך להיות באתר שמוכוון לקידום

כשבונים בית חדש מן היסוד דואגים להתחשב בכל הצרכים של בעלי הבית. כך למשל יוצרים תשתית לחימום תת ריצפתי, למערכת אזעקה, למערכת בית חכם ולכל מה שהדיירים זקוקים לו. התשתית הזו היא מה שהופכת את החיים לקלים יותר לאחר בניית הבית, בין אם מחליטים להשתמש בכל הדברים ובין אם לא. בדיוק כך צריך לנהוג כשבונים אתר חדש וליצור תשתית שמוכוונת לקידום האתר בגוגל.

אל תוותרו על אתר רספונסיבי
למרות שזה די מיותר להגיד את זה בתקופה של ימינו, לצערנו אנו עדיין עדים לבניית אתרים חדשים בצורה לא רספונסיבית. כשאנחנו אומרים "אתר רספונסיבי", אנחנו מתכוונים לאתר שמותאם לקריאה בנייד, בטאבלט ובכל פלטפורמה אחרת. גוגל ממעט עד אפילו מסרב לקדם אתרים שניתן לקרוא רק דרך המחשב כיוון שכיום מרבית הגולשים צורכים את התוכן שלכם דרך מכשירים אחרים. גם אם תחליטו לא לקדם את האתר, אתם מוכרחים לדאוג שהוא יהיה רספונסיבי על מנת שלא לאבד את קהל היעד שלכם. אין דבר מרגיז יותר מלהיכנס לאתר שהתמונות בו לא עולות, הטקסט חתוך ולא ניתן להסתכל עליו ממכשירים ניידים או טאבלטים.

שימו דגש על חווית משתמש (UX)
התחום של חווית המשתמש הוא כל מה שאמור לגרום לגולשים שלכם להישאר באתר שלכם. מדובר על עיצוב האתר, המבנה שלו, כפתורי הפעולה שבו, המהירות וכל מה שאמור לגרום לחווית משתמש טובה שמשמעה הנעה לפעולה דרך האתר. כשמתכננים קידום של האתר יש לכך חשיבות גדולה אפילו יותר, שכן ככל שחווית המשתמש תהיה טובה יותר כך הגולשים יישארו זמן רב יותר באתר ואחוז הנטישה יהיה נמוך. זה ישפיע באופן ישיר ומובהק על הקידום בגוגל.

הקפידו תוכן איכותי
אי אפשר לדבר על קידום אתרים בלי לדבר על התוכן באתר שלכם. "התוכן הוא המלך" אמרו לפנינו ולנו נותר רק להסכים. עליכם לתת לגולשים שלכם תוכן עם ערך מוסף שיגרום להם להבין שהאתר שלכם מדבר אליהם ומדויק להם. תוכן איכותי הוא פרמטר חשוב מאוד בקידום האתר ועליכם לדאוג שרק כזה ימלא את האתר שלכם.