אתרי תדמית בזול

אתם מעוניינים באתר תדמית פשוט יחסית שיהווה כרטיס ביקור לעסק שלכם, לא יהיה מסובך או גדול מידי וגם לא יעלה הרבה מידי. הנה כמה פתרונות אפשריים.

אחרי תקופה לא מבוטלת שהצלחתם לחמוק מזה, הבנתם שאתם חייבים אתר לעסק שלכם. הגעתם למסקנה (המדויקת!) שחלק גדול מהלקוחות שלכם נמצא באינטרנט ואם לא תהיה לכם נוכחות שם, אתם עשויים להפסיד אותם. לצד ההבנה הזו ברור לכם שהתקציב שלכם אינו גדול במיוחד, ואין לכם את האפשרות להוציא אלפי שקלים על הקמת אתר אינטרנט עסקי.

אתר תדמית ONE PAGE
במידה והצורך שלכם הוא באמת בסיסי ופשוט, אתר ONE PAGE יכול להיות אופציה מצוינת עבורכם. מדובר על אתר, שכשמו כן הוא, כולל עמוד אחד בלבד. העמוד הזה ישמש כמעין כרטיס ביקור לעסק שלכם ויהיה בו את כל המידע הדרוש: פרטים על השירותים והמוצרים, פרטי יצירת קשר, תמונות ודברים נוספים שתרצו. הוא יהיה אתר אינטרנט לכל דבר ועניין (עם כתובת ) ותוכלו לשלוח את הלינק לכל מי שתרצו . העלות של הקמת אתר עם דף אחד היא נמוכה יחסית והוא יכול לענות על צרכים רבים. זה מתאים למי שלא מתכנן לבצע קידום אורגני בגוגל ולמי שזקוק באמת לאתר תדמית נטו ולא למשהו נוסף מעבר לזה.

תבניות חינמיות לאתר תדמית
אפשרות נוספת שקיימת היא לבנות בעצמכם את אתר התדמית שלכם. חברות כמו וורדפרס למשל מציעות תבניות חינמיות שבאמצעותן כל אחד יכול לבנות אתר לעצמו. לכאורה זה נשמע טוב, אלא שזה לא מתאים לכולם. זה מתאים עבור מי שיש לו ידע טכני בסיסי וזמן פנוי כדי להקים בעצמו את האתר. זה מצריך סבלנות, ידע ולא מעט זמן. דבר נוסף שחשוב לדעת על התבניות החינמיות זה שהן מאוד מוגבלות. הן מציעות משהו אחד ואינן גמישות לשינויים או התאמה אישית לצרכים שלכם וחשוב להכיר את החיסרון הזה.

השוואת מחירים בניית אתר תדמית לעסק
אם תערכו השוואת מחירים בין חברות לבניית אתרים, תגלו שטווח המחירים הוא גדול במיוחד ותקבלו הצעות מחיר מגוונות. ישנן חברות שיציעו לכם בניית אתר תדמית בכמה אלפי שקלים לצד הצעות מתונות יותר של אתר תדמית בכמה מאות שקלים. ההמלצה שלנו היא קודם כל למפות את הצרכים שלכם ולבחון בדיוק מה אתם צריכים שיהיה באתר שלכם. לאחר מכן תוכלו לדעת מה היקף האתר הדרוש לכם, מה אופיו, מה העיצוב הדרוש ותוכלו לדעת מה המחיר של אתר כזה.