אתר וורדפרס בהתאמה אישית

נכון, (בעקרון) כל אחד יכול לבנות לעצמו אתר וורדפרס ואפילו לא צריך להיות בעלי כישורים טכניים יוצאי דופן. אבל...

וורדפרס מציעה מגוון רחב של תבניות אתרים ובדיוק כמו בסופר כל אחד יכול לקנות לעצמו את התבנית המועדפת עליו, להחליף את הלוגו בראש האתר והנה יש לנו אתר לעסק... זה פשוט כמו שזה נשמע וזה יכול להתאים למקרים בהם אין זמן. אבל דמיינו לכם עכשיו מקרה בו המתחרה המר שלכם עשה בדיוק את אותו תהליך ובחר את אותה תבנית. ולכן ההמלצה שלנו היא לבחור דווקא בפיתוח תבנית וורדפרס מעוצבת ומותאמת אישית. במקרה הזה כן תצטרכו איש מקצוע שעוסק בבניית אתרים וכן, זה עולה כסף. אבל אנחנו מאמינים כח ללא ספק ההשקעה הכספית תשתלם ותוכיח את עצמה לטווח הרחוק והנה כמה סיבות שאולי ישכנעו אתכם לבחור בניית אתר וורדפרס בתבנית מותאמת אישית.

תבנית מותאמת אישית כשמה כן היא : מותאמת בדיוק לצרכים שלכם
אין ספק שלבחור באחת התבניות הקיימות של וורדפרס זה פשוט וקל וגם מי שלא עשה זאת מעולם יוכל לבנות לעצמו אתר טוב. אלא שחשוב להבין שתבניות גנריות לא מותאמות לצרכים שלכם, וגם אם תנסו להתעלם מזה לכל עסק יש צרכים אחרים לחלוטין. כשאנחנו מדברים על "צרכים", אנחנו מדברים על מבנה אתר שמותאם לאופי קהל היעד שלכם ולאופי השירותים שאתם מציעים. תבנית וורדפרס מותאמת אישית הופכת את האתר "לשלכם" על כל המשתמע מכך. זה אומר שתוכלו לעשות כל מה שאתם חולמים וצריכים מבלי להיות כפופים למגבלות של תבנית קבועה כלשהי.

תבנית קלה בהרבה שתעשה לאתר (ולעסק שלכם) רק טוב
יתרון ברור ומובהק שיש לתבנית מותאמת אישית זה שהיא הופכת באופן מיידי לקלה יותר. משקלן של תבניות הוורדפרס הקבועות הינו גדול במיוחד וזה משפיע על מהירות טעינת האתר, על אחוזי נטישת הגולשים וכמובן שגם על חווית המשתמש בו. אתר "כבד" הוא אתר מסורבל ובאופן ישיר גם פחות טוב ויעיל. כשמדובר על אתרים עסקיים יש לכך חשיבות מכרעת שכן האתר אמור למקסם רווחים ופעילות עסקית. באמצעות תבנית מותאמת אישית ניתן לבנות תבנית קלת משקל שתגרום לטעינה מהירה ולחווית משתמש מצוינת.

ניתן כך ליצור תשתית לקידום האתר בגוגל באופן שיחסוך לכם הרבה כסף בהמשך
גם אם בשלב הראשוני נדמה לכם שאינכם מעוניינים בקידום האתר בגוגל, רצוי ליצור מההתחלה תשתית אתר שמותאמת לקידומו בהמשך. יותר זול לעשות את זה בהתחלה מאשר בהמשך הדרך, כשהאתר כבר באוויר. באמצעות תכנון תבנית מותאמת אישית ניתן ליצור בהצלחה תשתית לקידום שמתבטאת, בין היתר, ביצירת אתר מותאם לנייד (רספונסיבי), אתר שנטען במהירות, אתר נטול שגיאות, וכו'. בתבנית בהתאמה אישית קל הרבה יותר לשים דגש על הדברים האלו מאשר בתבנית קבועה שאתם כפופים אליה.