בניית אתר לעסק באוריינטציה של קידום

הדימוי הכי פשוט לאתר שרק נבנה הוא חנות אמיתית שרק נפתחה. מדובר בשלב הראשון שמצריך עוד פעילות קידום ושיווק מרובה מצד אחד אבל הכל בתנאי שהתכנון היה כזה שיאפשר ליצור פרסום יעיל שכזה

החלטתם לבנות אתר "כדי שיהיה". כדי שתוכלו להפנות לקוחות אליו, כדי שתוכלו להציג את המוצרים והשירותים שלכם בקלות ובנגישות, וכדי שיהיה לכם נכס דיגיטלי שהוא רק שלכם. אין לכם שום כוונה להשקיע בקידום האתר שלכם מהסיבה הפשוטה שאין לכם צורך בכך. אנשים כמוכם אנחנו פוגשים מידי יום וכמובן שאנחנו מכבדים את הרצונות שלכם ובכל זאת, אנחנו תמיד ממליצים לבנות אתר שכבר מותאם ומוכן לקידום בגוגל. אף פעם אי אפשר לדעת מה יהיה בעתיד ואם יהיה לכם צורך בקידום האתר, ולכן תמיד כדאי לחשוב צעד קדימה. הרבה יותר פשוט לבנות אתר עם תשתית לקידום מההתחלה מאשר להוסיף את התשתית הזו אחרי שהאתר כבר באוויר. הרי למה לעשות את העבודה פעמיים אם אפשר לצמצם אותה לפעם אחת? הנה כמה דגשים שהופכים אתרים לבעלי אוריינטציה לקידום בגוגל

אתר רספונסיבי מותאם לנייד
כיום מעל ל-80% מהחיפושים בגוגל מתבצעים באמצעות הטלפונים הניידים. זה אומר שהאתר שאתם בונים מוכרח להיות רספונסיבי, כלומר מותאם לגלישה בנייד. הפרמטר הזה הוא אחד מהמשפיעים ביותר על קידום בגוגל ולכן יש צורך לעשות זאת כבר בבניית האתר וגם אם אין לכם שום כוונה לקדם אותו. מעבר לזה שיש לזה השפעה מהותית על הקידום, זה גם ישפיע על החוויה של הגולשים שלכם שיזכו לגלוש באתר שמותאם לצרכים שלכם בסבירות גבוהה שהם נכנסו אליו דרך הנייד. בחלק הזה ממש לא כדאי להשתהות ועם או בלי קשר לקידום, בעידן הנוכחי האתר שלכם חייב להיות רספונסיבי.

תוכן שיווקי שמותאם לקידום
גוגל נוטה להעדיף אתרים שמציעים לגולשים שלהם תוכן איכותי ומעניין והוא בהחלט מצליח לזהות את זה. מעבר לזה שתוכן איכותי הוא בעל השפעה רבה על הקידום, הוא גם יהיה רלוונטי יותר עבור הגולשים שלכם ולכן כדאי להשקיע. תוכן איכותי ובעל ערך ישאיר את הגולשים שלכם זמן רב יותר באתר ויגרום להם לחזור אליו שוב ושוב. עם ובלי קשר לקידום בגוגל, זו בסופו של דבר צריכה להיות המטרה שלכם. ערכו מחקר מילות מפתח, בדקו מהם הביטויים הרלוונטיים לקהל היעד שלכם, וצרו עבורו תוכן איכותי ומעניין. דאגו לעשות זאת מרגע בניית האתר וכך במידה ותרצו לקדם אותו בהמשך לא תצטרכו לעשות תיקונים ושינויים.

מהירות טעינה, אופטימיזציה, תיקון שגיאות
המהירות שבה האתר שלכם עולה כשנכנסים אליו, האופן בו נטענים הדפים והתמונות, וכל מה שקשור לצד הטכני שבו משפיע רבות על קידום האתר. כשעוסקים בקידום אתר בודקים באופן שוטף האם קיימות שגיאות ומתקנים אותן בהתאם לצורך. מקדמי אתרים מבצעים אופטימיזציה של האתר במטרה לשפר אותו ולקדם אותו למיקומים טובים יותר בגוגל. אנחנו מציעים לכם לדאוג לכל אלו כבר מרגע הקמת האתר ובאופן שוטף, אפילו אם אין לכם תכניות לקידום שלו. זה גם ייתן לכם אתר מקצועי וטוב יותר וגם ברגע שתחליטו כן לקדם אותו, העבודה תהיה פשוטה בהרבה.