אתר למובייל - אתם לא יכולים לוותר על זה

אתר רספונסיבי הוא הסטנדרט הכי מתבקש כאשר רוב התנועה לאתרי אינטרנט מתבצעת כיום במובייל ואחרי שגוגל הכריזו על גישת MOBILE FIRST

איך אתם גולשים באינטרנט? דרך המחשב או דרך הסלולרי? אולי בכלל דרך הטאבלט? האמת היא שזה לא ממש משנה מה התשובה שלכם, כיוון שמעל 80% מהגולשים עושים את זה דרך הטלפון הנייד. אז גם אם אתם מאלו שמשוטטים ברשת רק דרך המחשב, זה לא באמת רלוונטי. במיוחד אם יש לעסק שלכם אתר ואתם רוצים שהוא יצליח ויתרום להגדלת מאגר הלקוחות שלכם. אתר רספונסיבי, או בשמו המוכר יותר - "אתר שמותאם לגלישה בנייד", הוא לא מותרות אלא הכרח של ממש. הנה כל הסיבות לכך

אתר מותאם למובייל מגדיל חשיפה מגיע לקהל לקוחות גדול יותר
כפי שאמרנו בראשית דברינו - הרוב הגדול של הגולשים ברשת עושים את זה מהטלפונים הניידים שלכם. ברגע שהאתר שלכם אינו מותאם למובייל אתם מוותרים למעשה על פלח אדיר מקהל היעד שלכם. אתר למובייל מגדיל בהכרח את החשיפה שלכם ומאפשר לכם להגיע להרבה יותר לקוחות פוטנציאלים. ולא רק זה ! אתר שאינו מותאם עשוי גם להסב לכם נזק כיוון שברגע שגולש במובייל יגיע אליו הוא לא יוכל לצרוך את התוכן שבו כהלכה, מה שיעשוי ליצור אצלנו חוות דעת שלילית ולמנוע ממנו לחפש אתכם גם דרך המחשב.

אתר רספונסיבי מתקדם טוב יותר בגוגל
גם אם אתם לא מתכננים קידום בגוגל בשלב זה, חשוב להבין כי בניית אתר רספונסיבי (מותאם לניידים) מספקת יתרון משמעותי בתהליך הקידום. אחד מהשיקולים העיקריים של גוגל הוא רספונסיביות והוא בהכרח נותן עדיפות בקידום לאתרים שמותאמים לגלישה דרך הטלפונים הניידים. אל תוותרו על היתרון הזה!

אתר שמתאים לגלישה בנייד מגדיל מכירות ורווחים
בימים בהם התחרות כל-כך גדולה (כמעט בכל התחומים), אתר שיהיה מותאם לצרכים של הגולשים הוא זה שינצח. הלקוחות הפוטנציאלים שלכם נמצאים בכל מקום ומחפשים את השירותים והמוצרים שהם צריכים מכל מקום. ברגע שהאתר של העסק שלכם יהיה מותר לנייד תוכלו להגדיל את המכירות שלכם על ידי זה שתגיעו ללקוחות רבים בהרבה. באופן ישיר יעלה מחזור הרווחים שלכם ותראו כיצד אתר עסקי משיג מטרות ביעילות.